Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Zengin Kız fakir Oğlan Son Bölüm İzle

Zengin Kız Fakir Oğlan Dizisi

Zengin Kız fakir oğlan Trt 1 Kanalın da her hafta Pazar günü saat 19.50 de izleyenleri ile buluşuyor. Bir komedi dizi olan zengin kız fakir oğlan. Zengin kız ile fakir bir çocuğun birlikteliğini anlatıyor. Sıradan bir ailenin çocuğu olan Bankacı Nurhan zengin bir ailenin kızı olan Biricik ile birlikteliği ve bu birliktelik ile beraber serüven başlıyor.

Kızını çok seven Kemal Bey ilk başlarda Nurhan’nı kabul etmese de daha sonra olaylar değişiyor ve kızının mutluluğu için Nurhan’nı kabul ediyor. Nurhan bütün aksilikleri üstüne çeken ve oldukça temiz parada gözü olmayan bir karekterde. Evin diğer kızı Rüyam ise tam bir alış veriş tutkunu ve parası için kendisi ile beraber olan Sarp ile de nişanlıdır. Evin komedisi para göz Şükrü ise villanın bahçivanı ve işleriyle sorumludur. Tam bir aile dizisi olan zengin kız fakir oğlan dizisi her geçen gün izleyici sayısını arttırmaktadır.

Zengin Kız Fakir Oğlan 86. Bölüm Fragmanı İzle

Bir önceki yazımız olan Tuz Kurabiye Tarifi ve Yapılışı başlıklı makalemizde hazırlanışı, kurabiye ve nasıl hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 970 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>