Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Yine Kavga, Cimbom Durulmuyor!

bruma engin kavgası                     Bu sezon özellikle alınan başarısız sonuçların da etkisiyle, takım bütünlüğünü kaybeden Galatasaray’da sular durulmak bilmiyor.Sezon başından beri takım içi kavgalarla gündeme gelen Galatasaray’da bu olaylara bir yenisi daha eklendi. Bir gazetede yer alan iddiya göre Sivasspor maçından önce gerçekleşen idmanın ardından Engin Baytar ve Portekizli genç oyuncu Bruma arasında şiddetli bir kavga yaşandı. Öyleki taraftarlar birbirinin üzerine yürürken, Bruma’nın Engin Baytar’a peşpeşe 3 yumruk attığı, kavgayı araya giren kaptan Sabri ve diğer arkadaşlarının ayırdığı iddia edildi. Olay iddialar ortaya çıktıktan sonra, Engin Baytar konu ile ilgili yaptığı açıklamada, iddiaların tamamen hayal ürünü olduğunu ifade etmişse de bu pek çok kesime yeterince inandırıcı gelmemişti. Nitekim Galatasaray bu sezon yaşanan takım içi kavgalarıyla fazlasıyla gündeme gelmekte. Olay Galatarasay tarafından halen sır gibi saklanırken, yönetimin ve teknik heyetin ne tür önlemler alacağı, bu olayların ve takım içerisindeki gruplaşmanın nasıl önüne geçeceği merak ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe'ye Beklenen Ceza başlıklı makalemizde 1 maç seyircisiz, fenerbahçeye 1 maç ceza ve pfdk ceza kesti hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 684 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>