Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Yetenek Sizsiniz’e damga vuran performans

Yetenek Sizsiniz Yarışmasına dün akşam baba oğul katıldı ve izleyicileri büyüledi. Cengiz Göğebakan isimli yarışmacı bundan önceki ön eleme turunda Fatih Sultan Mehmet’in tablosunu yani resmini yapmıştı ve jüri üyeleri olan Acun Ilıcalı, Hülya Avşar, Eserden üç evet almıştı. Dün akşam ise oğlu Ali ile katıldı yarışmacı, başarılı bir performans sergiledi müzik eşliğinde. Önce resmini yapmadan seyirciye Aşık Veysel’i tanıttı, daha sonra oğlu Ali ile beraber müzik eşliğinde tablosunu tamamladı.
Kısaca oğlu çaldı söyledi, kendisi yaptı. Yetenek Sizsiniz Yarışmasında alışılmışın dışında bir gösteri oldu, Jüriden de bu sayede tam puan aldı. %90 üzerinde bir oy alarak bir üst tura da çıkmayı garantiledi. Daha önce yaptığı Fatih resmi de çok güzel olmuştu, buda. Olaya birde dram ekleyince çok farklı bir görüntü ortaya çıktı. Kendisine ilerleyen zamanlarda yapacak olacağı gösterilerde başarılar dileriz.

yetenek-baa

Bir önceki yazımız olan Nurgül Yeşilçay'ın sevgilisi Ozan Kaçmaz mı başlıklı makalemizde 37 barda, dolaş ve eğlence hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.555 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Yetenek Sizsiniz’e damga vuran performans

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>