Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Yaşlı Kadın 5 Saat Banyoda Mahsur Kaldı

yasli

Yaşlı kadın 5 saat banyoda mahsur kaldı

Abdest almak için banyoya giren yaşlı kadın 5 saat banyoda mahsur kaldı.

Aksaray’ da tek başına yaşayan 85 yaşındaki Emine Sokum abdest almak için banyoya girdi. Banyonun kapısı açılmayınca içerde 5 saat mahsur kaldı. Yaşlı kadın 5 saat bıyunca
duvarlara vurarak, bağırarak komşularından yardım istedi. 5 saat sonra komşusunun Emine Teyzenin sesini duyması ile polise haber verdi. Polis pencereden içeriye girerek banyonun kapısını açtı. Bitkin bir şekilde içerde bulunan 86 yaşında ki kadın göz yaşlarını tutamadı.

Kimsesinin olup olmadığını soran görevlilere yaşlı kadın ” Allah’ ım var. ” diye cevap verdi.
Yaşlı kadın kapıyı açmak, kırmak için vura vura ellerim ayaklarım kırıldı . O kadar bağırdım ki kimse duymadı beni diyerek ağladı. Sağlık ekiplerinin kontrolünden sonra yatağına yatırıldı.

Bir önceki yazımız olan Özgecan İçin Ünlülüler Paylaşımda Bulundu başlıklı makalemizde beren saatin özgecan paylaşımı, özcan denizin özgecan paylaşımı ve özgecan için atılan mesajlar hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 796 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>