Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Veysel Sarı Kadro Dışı Kaldı

veysel kadro dışı            Eskişehirspor’da sular bir türlü durulmuyor.Önce Tarık Çamdal ile yaşadığı kriz sonrası, galatasaray ile arasında dönüşü olmayan bir olumsuzluk olurken, futbolcusunu süresi kadro dışı bırakan Eskişehirspor, Galatasaray ile uzun süre bildiri krizi yaşamış, sarı kırmızılı futbolcusunu etik olmayan bir şekilde futbolcusunu ayartmakla suçlamıştı.Bunun üzerine futbolcusunu kesinlikle Galatasaray’a satmayacağını belirten Eskişehirspor, Tarık Çamdal transferi için Beşiktaş’a yeşil ışık yakarak adeta Galatasaray’dan intikam almaya çalışmıştı.Eskişehirspor’da şimdi de başarılı sağ bek oyuncusu Veysel Sarı kadro dışı bırakıldı.

Beşiktaş’ın ara transfer döneminde Eskişehirspor’la sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Veysel Sarı’yı kadrosuna dahil etmek istediği ve bu doğrultuda çalışmalara hız verdiği öğrenilmişti. Bugün Eskişehirspor Kulübü’nden bir bilgilendirme metni yayınlandı Veysel Sarı ile ilgili olarak.. Açıklamada, Veysel Sarı ile sezon sonu bitecek olan sözleşmesini yenilemek amacıyla görüştüklerini ancak yeni sözleşme için anlaşamaya varamadıkları belirtildi.. Ayrıca başarılı futbolcunun bu doğrultuda süresiz olarak kadro dışı bırakıldığı açıklandı.

İşte Eskişehir Kulübü’nden yapılan açıklama:

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan futbolcumuz Veysel Sarı ile sözleşme yenilemek üzere uzun süredir görüşmeler yapılmış, ancak futbolcumuz kulübümüzden ayrılmak istediğini, bu nedenle sözleşme yenilemeyeceği konusundaki kararlılığını ifade etmiştir.

Kulübümüzün menfaatleri gereği, kulübümüzden ayrılmakta kararlı olan futbolcumuzun yerine başka bir futbolcu oynatarak takımımıza kazandırmak zorunlu hale gelmiştir.

Açıklanan sebeplerle futbolcumuz Veysel Sarı’nın süresiz kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Bu duyurunun ardından spor kamuoyunda futbolcunun Beşiktaş’a transferinin devre arasında gerçekleşeceği, Beşiktaş’ın sezon sonu futbolcuyu bedelsiz alma yoluna etik olmadığı için gitmeyeceği belirtildi.

Bir önceki yazımız olan Engin Baytar Rize'de başlıklı makalemizde baytar rizede, engin baytar ve engin rizede hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 720 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>