Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Türkiye ve Suriye’ li Mülteciler.

Biz mi Vatandaşız Onlar mı?

Sevgili arkadaşlar bu yazım da genel sorunlardan hepimizi ilgilendiren daha doğrusu herkesin son günlerde konuşmuş olduğu Türkiye’ deki Suriyeli Mültecilerden bahsetmek istiyorum.

Her geçen gün sayısı daha da artmakta olan Suriyeli Mülteciler Kamplara alınmaya devam etmektedir. Peki bunlar kamplara alınıyorsa dışarda ellerini kollarını sallayarak gezen Suriye’ liler kim? Pasaportla mı geziyorlar ya da kaçıyorlar mı? Peki kamplara yerleştirilen mülteciler nasıl olurda ellerini kolalrını sallayarak gezer halde oluyorlar? Devlet bunu görmüyor mu? Eve maalesef kamplarda güvenlik önlemi alınmamak da Suriye’ liler çok rahat bir şekilde dışarı  çıkmakta ve Türkiye’nin her bölgesine dağılmaktadırlar.

Peki Her bölgemize giren Suriye’ li vatandaşların durumu ne? Türk vatandaşlara yansısı ne durumda?

Türkiye’ de jayıtlara göre 250 bin Suriye’ li olduğu biliniyor bu sadece kayıtlarda kaçak köçekleri saymıyorlar. Evet bir savaştan kaçıp geliyorlar zor bir durum  Allah yardımcıları olsun.Ama işte aması var neden bu kadar içimize kadar girdiler düzenli bir şekilde kamplarda kalamazlarmıydı? Hemen her bölgede bulunan mülteciler bulundukları bölge de taşkınlık çıkartmaları da cabası dağılmalarıyla birlikte kira fiyatları nerdeyse iki katına çıkmıştır. Gasp, zina, taşkınlık ve işçi fiyatları alt üst olmuştur. Peki şimdi ne olacak? Devlet bunları tekrar nasıl toplayacak ya da başara bilecek mi? muamma …

Bir önceki yazımız olan Sarışın ve Esmer Tenli Bayanlarla Sohbet başlıklı makalemizde bayanlarla chat, bayanlarla sohbet ve chat hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 827 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>