Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Türk Telekom Arenadan Görüntüler

Galatasaray’ın Şampiyonlar Liginde olsun evindeki karşılaşmalarda olsun kullandığı Stadyumu Türk Telekom Arena dünkü maçta adeta önce karla kaplandı sonra da çamur ve bataklık oldu, stadyum da ısıtma olduğu halde çalışmaması sahanın üzerine beyaz perde çekti resmen ve Galatasaray – Juventus maçını sunan hakem önce kırmızı topla oyunun sürmesini istedi, ardından oyunu durdurarak çizgilerin belirginleştirilmesini istedi ve baktı olmuyor maçı erteledi.

Dün akşam bunlar yaşanırken bugün stadyum da adeta ölüm kalım mücadelesi yaşandı, hiç durmadan yağan sulu kar çamur ve bataklığa dönüştü, top bir o yana saplandı bir bu yana, ama aslanlar yılmadı ve mücadeleyi bırakmadı. Sizlere sırası ile Stadyumdan görüntüler sunacağız.

Dün Stadyumun Hali ;

1. Resim

kar1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Resim Yani Bugün

kar2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galatasaray’ın güzel stadyumu en son bu hale geldi ama turu geçmek olduğundan dolayı ve sevindirici haber alındığından dolayı değdi gibi..

Bir önceki yazımız olan Cimbom Tarih Yazdı başlıklı makalemizde galatasaray, Galatasaray turu ve geçti hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.009 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>