Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Transfere Yanal Vetosu

fenerbahçede transfer yok                 Transfer döneminin açılmasına sayılı günler kala, her gün çeşitli gazetelerde birbirinden yıldız futbolcuların isimleri Fenerbahçe ile anılmaya başlanmıştı.Şu ana kadar oldukça başarılı giden ve şampiyonluğun en büyük favorisi haline gelen Fenerbahçe’nin ara transferde yapacağı hamleler büyük merak konusu olurken, Fenerbahçe cephesinden gelen bilgi her gün gazetelerde çıkan iddiaları çürütecek cinsten.

Edinilen bilgilere göre Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, yönetimin kendisine yönelttiği ara transfer ister misin sorusuna olumsuz cevap verdi.Kadro yapısı ve genişliğinden memnun olduğunu belirten Ersun Yanal’ın, takımın gidişatının şu ana kadar beklenenden dahi daha iyi olduğunu ve takımın edindiği savaşçı ruhtan hayli memnun olduğunu belirttiği öğrenildi.Ersun Yanal’ın ara transferlerin avantajı olduğu kadar dez avantajı da olduğuna vurgu yaptığı, herşey iyi giderken bir olumsuz hamlenin çarkı tersine çevirmesinden korktuğunu belirttiği söyleniyor.Takım içi dengeleri bozmak istemediğini belirten Ersun Yanal’ın bu düşüncesinde, kadrosunda halen oynatamadığı oyuncuların varlığının da etken olduğu düşünülüyor. Ersun Yanal sakatlıkların ve cezaların olması durumunda bile mevcut kadro genişliğinin yeterli olduğunu ve bu konuda sıkıntı yaşamayacağını düşündüğü belirtiliyor. Ersun Yanal’ın ancak gitmek isteyen oyuncular olması durumunda transferi düşünebileceği, şu an için ara transfere sıcak bakmadığı öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Futbolda Teknik Direktör Faktörü başlıklı makalemizde direktör faktörü, futbolda antrenör ve futbolda teknik hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 642 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>