Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Tolga Zengin’in Acı Günü

anne zengin vefat etti                   Beşiktaş’ın ve Milli Takım’ın başarılı file bekçisi Tolga Zengin dün gelen acı haberle sarsıldı. Trabzon’da bir süredir tedavisi devam eden anne Melek Zengin, dün saat 15:00 sularında Hakk’ın rahmetine kavuştu.Önceki gün Beşiktaş Teknik Direkttörü Bilic’ten izin alarak annesini ziyarete giden Tolga Zengin, ziyaretten sonra İstanbul’a döndüğünde, hava alanına indiğinde acı haberi aldı.Epey bir süre İstanbul’da tedavisi yapılan ve daha sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine sevkedilen 52 yaşındaki Melek Zengin bir süredir burada tedavi görmekteydi.

Üzücü ölüm haberinin üzerinden açıklama yapan Başhekim Prof. Dr. Tevfik Özlü, durumun üzücü olduğunu ve konuşmanın zor olduğunu belirtirken, bir süredir Rahmetli Zengin’in ağırlaşan tablosundan dolayı, durumun beklenen bir sonuç olduğunu belirtti.

Haberin duyulmasından sonra Beşiktaş kulübü bir taziye mesajı yayınlarken, aynı şekilde başarılı file bekçisinin eski kulübü olan Trabzonspor da konuyla alakalı bir taziye mesajı yayınladı.

Biz de sitemiz olarak bu acı gününde anne Zengin için Allah’tan rahmet diler, kederli ailesine de başsağlığı ve sabır dileriz.Unutulmamalıdır ki acının rengi olmaz, bu zor gününde bütün futbolseverlerin Zengin ailesinin acısını paylaşması gerekir.Mekanı cennet olsun Anne Melek Zengin’in.

Bir önceki yazımız olan Sneijder Cimbom'da Kalıyor! başlıklı makalemizde bir yere gitmiyor, galatasaray ve galatasarayda kalıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 625 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>