Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Tarsusda Kan Donduran Vahşet

haber

Bunun Adı Vahşet

Tarsus’ ta 2 gündür aranan Özgecan’ın cesedine bir dere yatağında yanmış bir şekilde ulaşıldı.
Cani bir şekilde yakılarak öldürülen genç kız, yapılan aramalar sonrasında yanmış bir şekilde bir dere yatağında bulundu. Yaktıkları öne sürülen 3 kişiden Suphi A. dün akşam saatlerinde yakalanarak sağlık kontrolünden geçti.

Verdiği İfade Tüyler Ürpertici

Yakalanan Suphi A. Polise verdiği ifade vahşedin tanımı gibiydi. Zanlının vermiş olduğu ifadeye göre münibüs şoförü Suphi A. genç kıza tecavüz etmek istediğini, genç kızın direnmesiyle birlikte bıçaklayarak kafasına demir bir çucukla vurduğunu ve arkadaşları ile babasından yardım istediğini söyledi. Ardından cesedi bir ormana götürerek yaktılar.
Mersin Tarsus’ ta yaşayan Özgecan (20) Çağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü 1’inci öğrencisi olan geç kız, kendisine ulaşamayan ailesi çarşamba günü polise başvurdu. Polis Özgecan’ı aramaya koyulurken Suphi A. ve diğer şüphelilerin münibüste olduğu Adana – Tarsus yolunda jandarma ekiplerine oto yola nasıl çıkabiliriz diye sormalarından sonra Jandarma ekiplerinin münibüste kan izlerini görmesiyle yakayı ele verdiler.

Alışveriş Yapıp Eve Dönüyordu

Göz yaşları içerisinde olay gününü anlatan arkadaşı; O gün ile birlikte çarşamba günü alışveriş yaptıktan sonra beraber yemek yedik ve alış veriş yaptıktan sonra eve dönmek için münibüse bindik ben yolda indim Özgecan devam etti. Ardından kendisinden haber alınamadı diye anlattı.

 

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa Sporda Cihat Arslan İstifa Etti başlıklı makalemizde cihat arslan, cihat arslan görevinden ayrıldı ve istifa hakkında bilgiler verilmektedir.

, , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 822 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>