Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Sohbet Sunucuları

Bazı sohbet sunucuları başarılı iken diğerleri neden başarısız hiç düşündünüz mü? Bazı sohbet sunucularının tutarlı bir şekilde büyümelerini ve karlılığını nasıl açıklayabiliriz ?

Bunun nedeni sohbet sitesi yöneticilerinin izlediği, rakiplerine oranla göreceli olarak performansları üzerinde önemli etkisi olan stratejileri olarabilir mi? Sohbet siteleri nin tümü için olmasa da bir çoğu için rakiplerine oranla üstün performans elde etmeleri, zorlu bir iştir.
Stratejiler, sohbet sunucularına user artışıyla, maliyet liderliği ile benzersiz user ya da hizmetlerle rakiplerine oranla daha karlı olmalarını sağlayabilir. Eğer sohbet sunucusu stratejileri üstün performan elde edilmesini sağlıyorsa sohbet sitesinin rekabet avantajına sahip olduğunu söylenir. O halde rekabet avantajı nasıl kazanılır ? Rekabet avantajı nasıl sürdürülür ? Bu ve bunun benzeri soruların cevaplarını aramak, stratejik yönetim konusunda bilgi ve beceri edinmeyi değerli kılar.
Stratejik yönetim için şunları söyleyebiliriz : Stratejik yönetim öncelikle uzun dönemdeki başarı, user artışı ve karlılıkta başarılı bir şekilde büyüme, chat sitesi nin rakiplerine oranla user potansiyeli olarak karlılığı ile ilgilidir. Ayrıca stratejik çalışma rekabet avantajı kazanma ve uygulaması için gerekli analitik teknik ve becerilerle ve yöneticilerin stratejilerin belirlenmesinde oynadıkları kilit rol ile ilgilidir.
Ayrıca, stratejik büyüme, en üst düzeydeki yöneticilerin karlılığına ve sunucuya verdiği emeklere dayanır. Chat sitesinin uzun vadeli amaçları ile ilgilidir. Chat sitesini açık bir sistem olarak görür. Sohbet Odalari nin amaçları ile toplumun çıkarlarını bir bütün olarak ele alır. Sohbet sitesi kaynaklarının etkili bir biçinde dağıtımıyla ilgilidir.

sunucuceo

Bir önceki yazımız olan Chat Kanalı başlıklı makalemizde chat, chat kanalı ve chat odası hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 852 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>