Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Seviyeli Arkadaşlık Sitesi

indir

seviyeli, sohbet, chat, odaları, sitesi, siteleri, arkadaşlık

Bilindiği üzere google üzerinde bir çok sohbet siteleri bulunmaktadır. Bu siteler bir birleri ile rekabet içerisinde, nasıl kullanıcı çekebilirim amacı gütmektedir. Ancak bu rekabet yarar verdiği gibi bazen de zarar verdiği görülmektedir. Chatsitesi.Org olarak bizim amacımız kullanıcılarımızı tamamen rahat edebilecekleri seviyeli bir arkadaşlık sitesi yolunda hizmet vermektir. Bizi diğer sohbet sitelerinden ayıran temel özelliğimiz sitemizde sohbet eden bay ve bayan arkadaşların rahatsız edecek davranışları yasaklamak, ve kullanıcıların tamamen rahat edebilecekleri, eğlenceli bir şekilde sohbet edecekleri bir ortam sunmaktır. Kalabalıktan çok , az ve seviyeli bir ortam için çalışmalarımızı yapmaktayız. Yenilenen yönetim sistemimizle birlikte daha sıcak bir ortam sunmak için ve sohbet eden arkadaşları memnun edebilmek için sürekli bir yapılanma içerisinde olduğumuzu da kullanıcılarımıza bildirmek isteriz. Bu yönde ki çalışmalarımıza siz değerli kullanıcılarımızdan görüş almak için de görüş odamıza girerek değerli görüşlerinizi de belirtmeniz bizimiçin çok önemli olduğunu paylaşmak isteriz. Daha iyi bir ortam sunmak için göstermiş olduğunuz ilgiden dolayıda yönetim olarak şimdiden sizlere teşekkür eder Chat sitemiz de hoş sohbetler dileriz.

Bir önceki yazımız olan TEKNOLOJİNİN CHAT ÜZERİNDE ETKİSİ başlıklı makalemizde akıllı telefonlar, chat ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 839 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>