Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Serhan Yavaş Dizinden Ayrıldı

11. Bölümü bu hafta yayınlanan ve son sahnesinde vurulan Ömer karakterini oynatan Serhan Yavaş dizide öldürülerek ayrıldı. Geçtiğimiz hafta içi Erkam Aydar sosyal medyaya hesabından bildirmişti ve dizide ölüyor benim orada ağlamam gerçek gibiydi diye açıklama da bulunmuştu. Dizide başrol oynayan Serhan Yavaş çok başarılı oyun çıkarıyordu ve belirli kitlesi vardı bu ayrılma bence dizi ekibine ve dizinin sevenlerini üzecek gibi. Hatta facefan sayfasında fanlarının yaptığı açıklama da 11. bölüm bizim içinde bu dizinin finali gibisinden yorumlar geldi. Son bölümü hatırlayacak olursak Kadir’i Hasan ve adamları sıkıştırmış aralarında bir çatışma yaşanmış abisi Ömer orada vurulmuştu. Diziden bu şekilde ayrılma yaptı anlayacağınız başarılı oyuncu Serhan Yavaş. Kendisine umarım sevenlerini fazla bekletmeden güzel bir proje ile ekranlara yeniden dönmesi dileği ile.

serhan-yavaş

Bir önceki yazımız olan Esra Erol'a büyük geçmiş olsun başlıklı makalemizde 15 haftalık, bebeğini ve çocuğu düştü hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.576 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>