Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Savaş Ay vefat etti

savaş ay

Ünlü Gazeteci Savaş Ay hayatını kaybetti.

Tedavi gördüğü hastanede kalbi duran Savaş Ay hayata gözlerini yumdu.Uzun yıllardır Gırtlak kanseri tedavisi gören Duayen gazeteci Cerrah Paşa Tıp Fakültesi’nde tedavi görüyordu.Seanslara girdiği sürece kendi adına şiir kasetleri dolduran gazeteci seansların daha hızlı bir şekilde geçmesini sağlamış. Kendi bulduğu bu yöntemle, tedavi dönemini daha rahat geçirmiş.Program esnasında bir doktor izleyicisi arayıp  “Gırtlağınızı bir kontrol ettirin, kanser olabilirsiniz” demiş. Bu uyarının ardından hastaneye giden Savaş Ay, testlerden sonra kanser olduğu gerçeğini öğrenmiş. Teşhisten sonra hemen tedavilere başlanmış. Tedavi sırasında sigarayı zoraki bırakmış.Allah’tan rahmet diliyoruz.Sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Savaş Ay Kimdir?

Savaş Ay  26 Mart 1954 yılında İstanbul’da doğdu.Çocukluk yılları İstanbul Üsküdar Selamsız’da geçen Savaş Ay nam-ı diğer “Savaş Abi”, Ünlü ses sanatçısı Şükran Ay ile Ünlü sihirbaz ve gösteri sanatçısı Turan Ay’ın oğludur. Çocukluk yılları anne ve babasının ünlü birer sanatçı olması sebebiyle kulislerde ve birçok şehirde dolaşmakla geçmiştir.Bir çok gazete ve Televizyon kanallarında haber spikerliği ve yazarlık yapmıştır.

Bir önceki yazımız olan Diyarbakır'da leopar görüldü başlıklı makalemizde çınarda leopar görüldü, diyarbakırda leopar ve diyarbakırda leopar saldırısı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 705 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>