Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Sarıgül’den Sert Dersaneler Çıkışı!

mustafa sarıgül               Mustafa Sarıgül CHP Üsküdar teşkilat binasına gerçekleştirdiği ziyaretin ardından seçim otobüsü üzerinden vatandaşa seslendi. Son günlerin en büyük tartışma konusu olan dersaneler konusunda Hükümet ve Başbakan’a sert mesajlar gönderen Sarıgül’ün konuşması ise büyük ilgi odağıydı. Halkın kendisine gösterdiği ilgi büyük olurken Sarıgül’ün konuşması belli bir süre tartışmaya sebep olacak cinstendi.

Sarıgül henüz atanamayan 300 bin öğretmen varken Hükümetin dersaneler konusundaki tutumunun yanlışlığına değinirken, Türkiye genelinde dersanelerde çalışan 3 bin küsür öğretmenin olduğunu ve diğer işsiz öğretmenlerin sayısına bunların da ilave olacağını belirtti. İşsiz kalmanın ve aç kalmanın zorluğuna değinen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Erdoğan ve hükümetinin dersaneler uygulamasına yönelik oldukça sert ifadelerde bulundu. “Ölüyü diriyi bıraktınız, gözü dersanelere diktiniz” diyen Sarıgül, hükümet tarafından sürekli söylenen Hukuk devleti teriminin ise nedense bir türlü gerçek anlamda faal olamadığını belirtti. Kendisinin haktan, hukuktan, adaletten yana olduğunu belirten Mustafa Sarıgül, meydandaki kalabalıktan herkesin çevresinde Ak Partiye oy veren 4 kişiyi ikna etmesini istedi.Mustafa Sarıgül ayrıca Hukuk devleti İstanbul trafiğine takılmış diyerek de olaya yeni bir mizah boyutu kazandırdı.

Bir önceki yazımız olan Bolu'da Korkutan Deprem başlıklı makalemizde 4.8 büyüklüğünde deprem, bolu deprem ve bolu sallandı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 643 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>