Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Reza Zarab’ın haftalığı

17 Aralık 2013 sabah operasyonu ile göz altına alınan ve ifadeden sonra tutuklanan iş adamı Reza Zarab’ın haftalığı 300 TL. Reza Zarab Ebru Gündeş’in eşi olarak biliniyor ve son zamanlarda yani son bir kaç yılda yaptığı çıkışlarla adından sıkça söz ettirmişti. Reza Zarab kara para aklamak yolsuzluk rüşvet vs gibi suçlardan tutuklandı. Eşinin sık sık cezaevine gitmesinin konuşulduğu son zamanlarda kurallar gereği haftada bir gün görme hakkı varmış ve bunu uyguluyormuş Ebru Gündeş. O süre zarfında da karşılıklı hasret giderek karı koca ağlıyorlarmış. İzzet Çapa’nın bugünkü açıklamasında diğer vatandaşlara tanınan hak ne ise Ebru hanıma da o uygulanıyor üstü didik didik aranıyor, retina taramasından geçiyor ve sırasını bekliyor dedi, son olarak ekleyecek olursak haftada bir saat görebiliyor Reza Zarrab’ı.

Bir zamanlar milyon dolarlarla oynayan iş adamı şimdi 300 TL ye kanaat ediyor, bu haberden anlıyor ki insan ne oldum dememeli ne olacağım demeli. Hayatın çilvesi bu olsa gerek diyor haberimize noktayı koyuyoruz.

reza-zarrab

Bir önceki yazımız olan Ronaldinho bilmecesi başlıklı makalemizde beşiktaş, bilmecesi ve geldi gelecek hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 893 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>