Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Polat Alemdar’ın Dönüşü!

polat alemdarın dönüşü            Kurtlar Vadisi Pusu bu gidişle isim değiştireceğe benziyor, Polat Alemdar’ın sürekli ölüp ölüp yeniden dirilmesi sebebiyle yeni sezonda diziye Polat Alemdar’ın Dönüşü ismini vermeleri gayet makul olabilir. Şaka bir tarafa bu akşam yayınlanan 208. bölüm, şu anda muhtemelen son sahnesi öncesi reklam girmişken, öncesine göre daha heyecan verici oldu.Kara’nın Polat için dönmesi, benim özellikle gelecek gördüğüm Pusat karakterinin daha ön plana çıkması Akif ile birlikte ve tabiki son olarak Polat Alemdar’ın Kara ve Abdülhey’i kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyon ile sahalara dönmesi. Polat’ın sahalara dönmesi kesinlikle izleyicinin merakla ve hasretle beklediği bir andı. Şimdi merak edilen ise Polat Alemdar’ın yüzünü açmasıyla son bulan bölümden sonra gelecek bölümde neler olacağı.

Poyraz Polat Alemdar’ın yüzünü net bir şekilde gördü.Bu saatten sonra Poyraz’ın ya da orada bulunan onun herhangi bir adamının yaşaması demek, Ak Saçlının yani Polat Alemdar’ın deşifre olması manasına gelmekte. Yalnız 2 detay saklıydı bize göre dizide ki, gelecek bölümü de bu detaylar şekillendirecek gibi görünmekte. Birincisi Polat Alemdar’ın özel timi ve komutanı Timur baskın sırasında ortalıkta görünmediler.Ayrıca Polat Alemdar herkesi peşpeşe öldürürken, Poyraz’ı öldürmedi.Kendine güvenen bir hali de vardı adeta.Muhtemelen Timur geri planda Gaye’nin üzerindeki bomba ve keskin nişancı meselelerini halletmiş olabilir.İkinci detay ise müfettiş Cane ile Poyraz’ın karşılaştıkları sahnede gizliydi. Müfettiş Poyraz ile konuşacağını söyledi fakat Poyraz çıkması gerektiğini ve acil bir meselesi olduğunu belirtti.Normalde bu durumda Müfettişin bir tepki vermesi beklenirken Müfettiş olayı gülümseyerek onayladı.Müfettişin Akif için hazırladığı plan düşünüldüğünde, olayın diğer yüzü için de bir plan hazırlamış olabilmesi muhtemel tabi.Yeni bölümün bizi nasıl bir heyecana sürükleyeceği doğrusu şimdiden merak edilmeye başlandı.İşte gerçek K.V.P ruhu bu olsa gerek :)

Bir önceki yazımız olan Medcezir zirve ye oynuyor başlıklı makalemizde 14 bölüm, izle ve kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 2.552 views kez görüntülendi.

Sohbet

3 thoughts on “Polat Alemdar’ın Dönüşü!

  • Gokhan diyor ki:

    Polat alemdar yine yapti yapacagini ustunde ki kirmizi nokta bence yukarda ki adami etkisiz hale getiren Timurun, cunku Poyrazin kendinden emin tavirlari sergileyip akabinde icerden gayeyi kurtarmak icin zaman kazanmasi icin yapilmis bir plan, gaye kurtulduktan sonra polat alemdar poyrazi etkisiz hale getirecektir, heyecanla bir daha ki bolumunu bekliyoruz.

  • oktar diyor ki:

    2003 ten beri oluyo olduruyo istanbulda dublor kalmadi sokaktan 20 liraya adam ceviriyolarmis vurmak icin:)))

  • ibrahim diyor ki:

    senelerdir düşünmüşümdür bu kurtlar vadisi pusunun yazarı herkimse kesinlikle türkiyenin içinde bulunduğu durumu gözler önüne seriyor ve tebrik ederim bu filmin yapımcılarını ve oyuncularını.teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>