Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Pelin Karahan’ın yüzünde güller açıyor

Muhteşem Yüz yıl dizisi ile Kavak Yellerinde ki popülerliğini yakalayan Pelin magazin ekibimizin karşısına Ak merkezde çıktı. Neşeli ve güler yüzlü halleriyle dikkat çeken Karahan, evliliğiniz de yaşadığınız sorunlar içerisinde dayak varmıydı gibisinden gelen soru karşısında ne dayağı arkadaşlar biz böyle bir olay yaşamadık diye cevap verdi. Muhteşem Yüzyıl dizisinden sorulan sorulara çekimler tüm hızı ile sürüyor ve sizleri daha güzel heyecanlı bölümler bekliyor gibisinden açıklama yaptı güzel oyuncu. Ayrılma nedeninin de fikir ayrılığı olduğuna değinen başarılı oyuncu, gördüğünüz gibi gayet mutluyum hayat devam ediyor dedi. Kendisini mutlu görmekten bizlerde magazin ekibi olarak mutlu olduk. Yayın döneminde ve rol aldığı dizide kendisine başarılar dileyerek yanından ayrılıyoruz.

pelin-mihirmah

Bir önceki yazımız olan Medcezir zirve ye oynuyor başlıklı makalemizde 14 bölüm, izle ve kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.457 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Pelin Karahan’ın yüzünde güller açıyor

  • Caner diyor ki:

    Kendisini kaval yeller dizisinde kanıtlayan Bende pelin karahan muhteşem yüzyıl dada aynı başarıyı gösterdi ve bundan sonra daha başarılı dizilere de imza atacağını tahmin ediyorum başarılı bir oyuncu yayın hayatında başarılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>