Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Pelin Karahan’a markaj

Geçtiğimiz aylarda eşinden ayrılan ve hayatını yalnız geçiren Pelin Karahan güzelliği ve Muhteşem Yüz Yıl dizisindeki başarısı ile isminden son zamanlarda sıkça söz ettiriyor. Eşinden geçimsizlikten dolayı ayrılan ve geçenlerde bir programda konuk olan Pelin, izleyenler bilir o program da oyunculuk adına açıklamalarda bulunmuştu ve bu açıklamalarında oyunculuk benim asıl mesleğim evet ama ikinci bir iş daha yapıyorum, biz bu işten yüzümüzle para kazanıyoruz bir sanat değil ilerde ne olacağı da belli olmaz demişti. Bu açıklamasından anladık ki Pelin çok garantici birisi.

Bir restoranda yemek yerken objektiflere yakalanan Pelin, Beşiktaşlı oyuncu ibrahim toraman ile ayak üstü bir tanışma ve trafik alışverişi gerçekleştirdiler. Bu görüntülenmenin ardından kapıda Pelin’e rastlayan magazin habercileri Pelin’e aşk hayatını sordular ve ünlü oyuncu bunun üzerine hayatında kimsenin olmadığını ama aşka küsmediğini söyledi. Pelin kapıdan ayrıldıktan sonra ünlü oyuncu İbrahim Toraman da şık aracı ile oradan uzaklaştı.

ibrahim-pelin

Bir önceki yazımız olan Alex Telles transferinde son durum ne başlıklı makalemizde alex telles, alındı ve askıya hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 826 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>