Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Pelin Karahan boşanmak için dava açtı

pelin-karahan

Muhteşem Yüzyılda Mihrimah Sultan rolünü canlandıran ve daha öncesinde Kavak Yelleri dizisi ile kendini oyunculuk olarak kabul ettiren ve adından başarılı sahne ve dizi performansları ile sıkça duyuran Pelin, geçtiğimiz günlerde boşanmak için dava açtığı basına yansıdı. Pelin pilates eğitmeni Erdinç bey ile 2 yıl önce barcelona da dünya evine girmişti. Basında da ikili hakkında fazla haber yansımamıştı. ikili anlaşmalı olarak boşanmak istediğini ve aralarında uyum sorunu olduğunu bildirerek mahkemeye dava açtılar ve eklemek gerekirse birbirinden tazminatta talep etmeyeceklerini yinelediler.

Bize gelen bilgilere göre ikili eskiden yani iki yıl önce birbirinden ilk görüşte etkilenmiş ve Pelin sürekli açıklamalarında aile kurmak için doğru birisi olduğunu yineleyerek eşinden bahsetmişti. Gizlice evlenen çift eskiden mutluluk pozlarını basın ile paylaşmıştı ve bu evlilik malesef iki yıl sürdü.

Bir önceki yazımız olan Kıvanç Tatlıtuğ'un tepkisini çeken fotoğraf başlıklı makalemizde eğlence, kaldırdı ve kıvanç tatlıtuğ hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 880 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>