Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

PAMELA ANDERSON NEDEN BOŞANDI ?

pamela-anderson-neden-bosandi

Pamela Anderson boşandı mı? neden boşandı?

Amerikalı dünyaca ünlü fotomodel ve oyuncu Pamela Anderson neden boşandığını anlattı. Ünlü gece kulüplerinden biri olan By Pass’ ın daveti üzerine Cenevre’ ye gelen ünlü oyuncu Pamela ANDERSON bütün gece doyasıya eğlendikten sonra kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi. 2. Eşi olan Rick SALOMAN ile neden boşandınız? Sorusuna cevap veren güzel oyuncu ‘’ Aşırı kıskanç birisi ve benden devamlı olarak çocuk istiyordu. O yüzden boşanma dilekçesinde bulundum.’’ Diye açıklamada bulundu. Cenevre’ ye gelme sebebini ise By Pass kulübü sahibi Pierre THOMAS’ ın davetini kıramadığını ayrıca buradaki arkadaşlarımı görme isteğimdir diye konuntu.

Bir önceki yazımız olan İBRAHİM TATLISES UYANDI MI ? başlıklı makalemizde ibrahim tatlıses öldü mü, ibrahim tatlıses saglıgı nasıl ve ibrahim tatlıses uyandı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.266 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>