Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Özgecan İçin Ünlülüler Paylaşımda Bulundu

Özgecan’ın Vahşiler tardından hunharca öldürülmesinden sonra sosyal paylaşım sitelerinden A’ dan Z’ ye ssnatçı, oyuncu ve futbolculardan paylaşımların ardı arkası kesilmedi İşte Paylaşılanlardan bir kaçı…

Özcan Deniz’in Sosyal medyada ki Özgecan Mesajı

” Gazete okumayan, kitap okumayan, sinema ve tiyatroya gitmeyen, sigara, bar, pavyon gibi yerlerde harcayan, iş beğenmeyen, kötü giyinen, kötü konuşan, bakimsiz, işinde beceriksiz, zeki değil ama kurnaz olan, dünya görüşü, genel kültürü bulunmayan, gelişmeye ve öğrenmeye kapalı, yaiadığı dini bilip okuyarak değil ordan burdan dinleyerek yaşayan, eli s*k*n ‘ de, ağzı küfür’ de kadın gördüğünde gözü dönen, hiç yoksa erkek arkadaşının k*cina hesapta şaka yollu espiri yapan, duruşu bozuk, dümenden saygılı, her yeri zarar ziyan ”adam” larla dolu bu ülke… birşey yapmalarına gerek yok. Varlıkları şiddet..”
Diye mesaj yayınladı.

Beren Saat Türkiye’yi Derinden Üzen Özgecan İçin Yapmış Olduğu Paylaşımla Okuyan Herkesi Duygulandırdı

İşte Beren Saatin Paylaşımı...

Uyku tutmaz bu gece, gözler dolar taşar boşalır… Yine yürüsek Taksim’e ne değişecek??… Kadın her geçen yıl daha değersiz bu ülkede… Biliyorum daha da sertleşecek her şey… Yine hafifletme, yine kadında suç arama, yine bulunur bir bahane… Yine aşağılanma… Yine mide bulantısı… Kadın olmak zor, güzel bir kız olmak çok zordur ülkemde… Bugün o güzel yüze baktıkça neler geçiyor aklımdan: İlkokulda etek açmayı oyun yapan sınıf arkadaşlarımın hedefi olmak, okul eteğiyle eve yürürken yediğim onca laf, dersane dönüşü karanlıkta hızlanan adımlarım, göğsüme bastırdığım kitaplarım, taksilerin arkayı izlemek için ayarlanan aynaları, çıkma teklifini kabul etmediğim için canımı acıtan okul arkadaşlarım, ev telefonundan yapılan sapık konuşmalar, peşimden apartmana girip 15 yaşındaki bana ereksiyon halindeki cinsel organının gösteren o çocuğun yüzü, ellerim titreyerek eve kaçışım ve bunu kimseye anlatmayışım, kıçımı hem de bir kanal gecesinde elleyen sarhoş bir kanal yöneticisiyle tartışmam, sevgilisi olmamayı gururuna yediremeyen partnerler, arkadaşımın evinde tuvalete zorla dalıp dudaklarıma yapışan bir oyuncuyu itişim, mesleğim yüzünden yaftalanışım, aylarca peşimden koşan birini sanki ben sevgilisinden ayırmışım gibi tam sayfa haber yapışları, gizlice çakallıkla servis edilen göğüslerimin silüeti davası mavası, bilir kişi raporu lehime çıkınca geri çekilen davaya kocasaı araya girdi haberi, daha bugün fermuarım açık kalmış haberleri, aman ne önemli!!! Kadına, bedenine, seçimlerine, haklarına saygı göstermeyen kafalar! Rağmen çok sanslıymışım diyorum artık, hep teğet geçmişim. Tecavüz, bıçaklanma, kesilip bavula tıkıştırılma, otobüs durağına komada bırakılma, yakılma yaşamadım. İnsanlık suçlarına göz yummak suçtur!!! Bir gün hesap sorulur!!! Cinsiyet ayırmaksınız her vatandaşın canını haklarını korumak görevinizdir!!! Dilerim son gününü hiç hatırlama Özgecan hayallerinle huzur içinde uyu.

Bir önceki yazımız olan Tarsusda Kan Donduran Vahşet başlıklı makalemizde özgecan arslanı kim öldürdü, özgecan aslan ve özgecan aslan öldürenler yakalandı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 893 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>