Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Ortalık Fena Karıştı!

caner erkin transferi                         Dün kullanıcılarımıza ulaştırdığımız Caner Erkin’e Galatasaray kancası haberimiz sitemizde yeni bir gündem oluşturdu. Sitemiz üzerinde gündem oluşturan haberimizden sonra ChatSitesi kullanıcılarımız içerisinde bulunan hem Galatasaraylı hem de Fenerbahçeli taraftarlar hareretli bir tartışma başlattılar. Galatasaray’lı taraftarların kendi içlerinde ikiye bölündükleri görüldü.Galatasaray’lı taraftarların bir kısmı Caner Erkin transferine kesinlikle karşı çıkıp yıldız futbolcuya takımlarında görmek istemediklerini söylerken, buna sebep olarak da yıldız oyuncunun ben Fenerbahçeliyim açıklamalarını işaret ettiler.Galatasaraylı taraftarların diğer kısmı ise olaya raha rasyonel yaklaşıp, sol taraftaki sıkıntı için en iyi çözümün Caner Erkin olduğunu belirttiler.Mevcut yabancı sınırlaması ve kadro yapısından ötürü o mevkiye Türk futbolcu alınmasının daha mantıklı olduğunu söyleyen taraftarlar, yönetimden bu transferi mutlaka istiyorlar.

Öte yandan Fenerbahçeli taraftarlar ise bu haberin tamamen, menejer oyunu olduğunu söyleyip, ne Caner Erkin’in Fenerbahçe’yi bırakmasının, ne de Fenerbahçe’nin böyle formda bir oyuncusunu bırakmasının mümkün olduğunu belirttiler. Uzun bir süre Caner Erkin’i kabullenmeyen Fenerbahelilerin, özellikle bu sezonki olağanüstü performansı ve hırsından ötürü fikir değiştirdikleri aşikar.Bizce de şu anki şartlarda Fenerbahçe yönetiminin Caner Erkin’i bırakması çok küçük bir ihtimal.Fenerbahçe’nin kendisini istemesi halinde Caner’in de galatasaray’a gitmesi zayıf bir ihtimal.

Bir önceki yazımız olan Galatasaray'ın Caner Rüyası başlıklı makalemizde aslan kancası, caner erkin ve canere galatasaray kancası hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 625 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>