Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Nurgül Yeşilçay’ın sevgilisi Ozan Kaçmaz mı

Eşinden ayrılan ve Tolga Karaçelik ile bir süre aşk yaşayıp ayrılan Nurgül Yeşilçay’ın yeni sevgilisi Ozan Kaçmaz mı.? Seren Serengil’in eski eşi Ozan kaçmaz ile bir grup arkadaşları da aralarında bir barda eğlenen Nurgül Yeşilçay sarmaş dolaş objektiflere yakalandı. Alınan duyumlara göre gecenin ilerleyen saatlerinde samimiyeti daha fazla ilerlettiler ve Nurgül ile Ozan birlikte şarkı söyleyip dans ettiler. Bu şekilde magazin gündemine düşen ikili yeni bir aşk’a yelken mi açıyorlar söylentilerini ve kafa da soru işaretleri bıraktılar. Nurgül Yeşilçay ve grup arkadaşları samimi bir şekilde eğlendikten sonra mekandan ayrılarak kayıplara karıştılar. Gelen bilgilere göre grup olarak  Nişantaşın da 37 adlı bir mekanda eğlendiler.

nurgülyeşilçay

Bir önceki yazımız olan Sinan Akçıl Ebru Şallı ikilisi Milano da başlıklı makalemizde 10 yıllık, bitti ve ebru şallı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.229 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>