Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

NECATİ ŞAŞMAZIN SON ÇIKAN YENİ DİZİSİ

necati

Necati Şaşmaz’ ın yeni dizisi, hangi kanalda, dizinin ismi ne, ne zaman başlayacak

Kurtlar Vadisi Pusu ile patlama yapan Necati Şaşmaz yeni dizisi ile gündeme bomba gibi giriş yapmaya hazırlanıyor. Yeni dizisin de hafızasını kaybeden bir istihbaratçının yaşam öyküsü anlatılıyor. Aksiyon dolu dizide ilginç olaylar ve ayrıca bir aşk hikayesini konu alıyor.

Dizinin Genel Hikayesi

Dizinin genel hikayesin de Mehmet diye bir istihbaratçıyı konu alıyor Mehmet Irak’ ta özel bir göreve gönderiliyor orda kendi arkadaşları tarafından vurularak boş bir araziye atılıyor. Tabi arkadaşları onu öldü diye biliyorlar. Ancak Mehmet ağır yaralıdır. Çevrede ki köylüler tarafından ağır yaralı bir şekilde bulunan Mehmet, köylüler tarafından tedavi ediliyor. Ancak uyandığın da hiç  bir şey hatırlamıyordur. Kendine yeni bir hayat yolu çizen Mehmet bir yerde garson olarak yeni hayatını sürdürmeye başlıyor. Ancak olay tam bu andan itibaren başlıyor. Mehmet bir kavgaya karışarak televizyonlara çıkıyor. Tam bu sırada ölüm emrini veren Emekli General Cevahir, Mehmet’ i televizyonda görünce şok yaşar. Zira Mehmet’ in yaşaması bazı gizli kalmış olayların gün yüzüne çıkma olasılığını doğuruyordur. Ve bunun üzerine olaylar tekrardan başlayacaktır.

 10 Martta Ekranlara Gelicek

Pana Filminin üstlendiği dizi 10 Martta Kanal D ekranlarına girmeye hazırlanıyor

Oyuncular: Orhan Kılıç (Mehmet) , Sümeyra Koç ( Zeynep), Deniz Uğur ( Canan), Hazım Kömürcü (Reşit), Hakan Eratik (Hasan), Sulh Bağcı (Katip), M.Ali Kaptanlar (Cevahir), Ali Yoğurtçuoglu (Celal), Zamire Kasapoğlu (Yasemin) , Remzi Evren (Abdurrahman), Burcu Tutkun (Emine), Gökhan Azlağ (Can), Erman Koç (Recai), Fatih Koyunoğlu (Macit), Caner Candarlı (Suat), Naz Sıla Engin (Derin Erdem), Sema Atalay (Şükran), Ayça Koyunoğlu (Macitin Eşi), Mehmet Uslu (Vedat), Kerem Alışık (Tekin)

Bir önceki yazımız olan DENİZ SEKİ KANSER Mİ? AVUKATI AÇIKLADI başlıklı makalemizde deniz seki hasta mı, deniz seki kanser mi ve deniz seki nerede hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.369 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>