Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Mutlu Sona Yaklaşıldı!

tarık çamdal beşiktaş                     Devre arası transfer döneminde kadrosunu kaliteli oyuncularla güçlendirmek isteyen, bu doğrultuda yerli ve yabancı isimlerle görüşmelerini sürdüren Beşiktaş, Tarık Çamdal transferinde mutlu sona yaklaştı.Uzun bir süredir adı Galatasaray ile anılan, Eskişehirspor ile Galatasaray arasında demeç savaşlarına varan bir kriz yaratan Tarık Çamdal için Beşiktaş kulübünün Eskişehirsporla pek çok konuda anlaşmaya vardığı bilgisi edinildi.Hatırlanacağı üzere Eskişehirspor Tarık Çamdal’ı süresiz kadro dışı bırakarak, Galatasaray’ı futbol etiğine yakışmayan bir şekilde sözleşmeli futbolcularını ayartmakla suçlamış ve bu futbolcuyu kesinlikle sarı kırmızılı ekibe satmayacaklarını deklare etmişti.Galatasaray cephesinden de karşıt açıklamaların gelmesiyle alevlenen kriz uzunca bir süre spor gündemini meşgul etmişti.Sonrasında Beşiktaş’ın transfer görüşmesine izin veren Eskişehirspor bu transfer çalışmasına ise sıcak bakmıştı.

Beşiktaş yönetimi, Tarık Çamdal’ı ara transferde renklerine bağlamak konusunda Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan ile gerçekleştirdiği pazarlıklarda önemli yol aldı ve mutlu sona bir adım daha yaklaştı.

Beşiktaş’ta Transfer Komitesi Başkanı Deniz Atalay yaptığı bilgilendirmede; “Tarık Çamdal konusunda hiç bir pürüz yok, tüm görüşmelerimiz olumlu geçiyor. Eneramo veya başka bir futbolcu takası ile bu transferi hafta sonuna kadar sonlandıracağız” dedi.

Deniz Atalay daha önce yaptığı açıklamada Tarık Çamdal’ın ailesinin Beşiktaşlı olduğunu, bu yüzden Eskişehir ile uzlaşılması halinde genç yıldızın kendilerine soğuk bakmayacağına vurgu yapmıştı.

Bir önceki yazımız olan Alex Yola Çıktı! başlıklı makalemizde alex galatasarayda, alex telles ve alex yola çıktı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 795 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>