Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

MHK Başkanı Çakır’ı Beğenmiş!

cüneyt çakır                               Merkez hakem kurulu başkanı Zekeriya Alp, bugün yaptığı açıklamada Fenerbahçe – Beşiktaş derbisinde verdiği tartışmalı kararlar ile iki taraftan da tepkiler alan Cüneyt Çakır’ın harika bir maç yönettiğini söyleyerek herkesi şaşırttı.

Gözlemci raporunun yarın verilmesi bekleniyor. Ama merkez hakem kurulu Başkanı Zekeriya Alp’in anlaşılan bu raporu ve notu beklemesine gerek yok.Zira kendisi yaptığı açıklamada Cüneyt Çakır’ın derbiyi çok iyi yönettiğini söyleyerek zaten kendi kanaatini belirtti.Hatta bu zamansız ve yersiz açıklamanın, gözlemcilerin raporlarına da direk etki edeceği söyleniyor.Durumun böyle olması halinde Fenerbahçe Beşiktaş maçını yöneten ve pek çok yorumcuya göre vasatın altında kalan Cüneyt Çakır’ın 8.5 ve üstü puan alması bekleniyor raporlarda.

Önceki akşam oynanan ve 3-3’lük beraberlikle sonuçlanan Fenerbahçe Beşiktaş maçı sonrası iki taraftan da hakeme tepkiler gelmiş, hakemin maçın kontrolünü kaybettiği belirtilerek Cüneyt Çakır ağır eleştirilere maruz kalmıştı. Fakat Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp gözlemci raporuna dahi gerek duymadan Cüneyt Çakır’ın harika bir maç yönettiğini düşündüğünü söyleyerek herkesi şaşırtmayı başardı.

 

Bir önceki yazımız olan Rizespor Düşüşe Devam Ediyor! başlıklı makalemizde çayku rize konyaspor, konya galip ve konya torkuspor hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 2.103 views kez görüntülendi.

Sohbet

3 thoughts on “MHK Başkanı Çakır’ı Beğenmiş!

  • Ali Karadayı diyor ki:

    Bi hakem ancak bu kadar güzel bir maç yönetebilir, bu derbilerin üstesinden gelen tek adam bence cüneyt çakır, o kadar kartlar havada uçuşmasına rağmen tek hata yok bence.

  • Necip Yelkovan diyor ki:

    Meirelese verilen kart yüzde yüz doğru, hava topunda bjk kalecesine herhangi bir faul yoktu.

  • ALperen diyor ki:

    Cüneyt Çakır’ın asıl hatası Mustafa Pektemek’in pozisyonunda oldu. 30 metreden, 40 metreden bir top geliyor. Mustafa topu kontrol etmeye çalışıyor ama edemiyor ve top açık olan eline çarpıyor. Bu net bir şekilde penaltıydı.Fenerbahçe’nin bir penaltısını ve bir golünü vermedi, bana göre iyi bir maç yönetmedi…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>