Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Meryem Uzerliden Son Haberler

Muhteşem Yüzyıl’ın eski Hürrem sultanı Meryem Uzerli bildiğiniz üzere hastalığını bahane ederek diziden ayrılmıştı. Yurt dışında yaşamına devam eden Meryem Uzerli hamile haberi ile magazin basınında gündemi alan isimlerden birisi olmuştu ve çocuğunu doğurma kararı alacağını tüm kamuoyuna bildirdi. Son olarak bir çıkan habere göre Meryem Uzerli suda doğum yapacağını sevenleri ile paylaştı. Aldığımız bilgiye göre 6.5 aylık hamile olan güzel oyuncu, kendi kişisel sayfasından hamilelik pozları ile sevenlerine son durumunu göstermiş oldu. Meryem Uzerli’nin yakın arkadaşı olan fotoğrafçı Urban Ruths’a  verdiği pozlarla sevenlerine son durumunu yansıtmış oldu ve bunu kişisel sayfasında gösterdi. Paylaştığı resimlerde de dikkatimizi çeken bir dipnot gözümüze çarpıyor. Güzel oyuncu benim yönetmenim Allah şeklinde notu ile resimlerine bu dipnot’u eklemekten geri durmadı. Çocuğunun sağlıklı sıhatlı doğmasını dileyerek, haberimizi noktalıyoruz.

meryem-h

Bir önceki yazımız olan Pelin Karahan'ın yüzünde güller açıyor başlıklı makalemizde akmerkez, avm de ve biten hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.873 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Meryem Uzerliden Son Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>