Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Merhamet Muhteşem Yüzyıl Kapışması!

merhametmuhteşem yüzyıl              Muhteşem Yüzyıl şüphesiz son 2 sezona damga vuran dizilerin başında geliyordu.Özellikle Hürrem katakterinin oluşturduğu beğeni diziyi çok farklı noktalara getirmişti. Her ne kadar diziyi ben gerçek tarihi çarpıtıp, tamamen popülerizm amaçlı hale geldiğinden beğenmesem de önemli bir izleyici kitlesi mevcuttu. Ta ki bu sene gösterime giren Merhamet dizisi başlayana kadar. Muhteşem Yüzyıl ile aynı gün aynı saatte Kanal D ekranlarında gösterimde olan dizi, iyi oyuncu kadrosu ve vasatın üzerindeki senaryosu ile şimdiden herşeyi değiştirdi.Reytingleri alt üst eden Merhamet dizisi hiç şüphesiz Hürrem karakterindeki Meryem Uzerli’nin değişmesiyle diziden kopan önemli izleyici kitleyicisini kapmış durumda. Çarşamba akşamlarının rekabetsiz dizisi Muhteşem Yüzyıl ise bu rekabet karşısında önemli ölçüde yıpranmış durumda. Merhamet dizisinin bu çıkışının ne kadar devam edeceği, Muhteşem Yüzyıldaki çöküşün ne kadar devam edeceğinden daha çok merakımızı uyandırmakta.Nihayetinde bildiğimiz kadarıyla Muhteşem Yüzyıl son dönemini oynuyor ve sezon sonunda dizi sona erecek. Dizinin sona ermesinden sonra bir daha böyle bir projenin yapılıp yapılmayacağı, yapılsa bile ne kadar tutacağı merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Medcezir 9. bölüm özeti başlıklı makalemizde 9. bölüm, bölüm eleştirisi ve izle hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.013 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>