Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Medcezir 9. bölüm özeti

 

medcezir

Herkesin severek izlediği Medcezir de 8. bölüm de Orkun vurulmuştu, ve bölüm orada sona ermişti. 9. bölümde Orkun vurulmayı hafif bir sıyrık ile atlatıyor. Karşı taraftan yani vuran kişiden şikayetçi oluyorlar.

Mira cephesinde ise Orkun ile ilişkisine son veren Mira piyano derslerine başlıyor, Tan isminde piyano eğitmeni ile tanışıyorlar. Tan Mira ya karşı derin duygular besleyen saplantılı bir kişilik olarak karşımıza çıkıyor. Mira ise her şeyden habersiz arkadaş gibi görerek muhabbet ediyor.

Gelelim dizinin izlenmesinde ve herkesin merak konusu olan Yaman karakterine, Yaman ve Avukat oğulları Mert ocak başına ziyafet’e gidiyorlar. Güzel bir ziyafet dönüşü mert içkinin etkisi ile sapıtıyor, ne yapsalar mert’i susturmayı başaramıyorlar.

Mert’i odasına götüren babası, kendi odasına geçerek uyumaya karar veriyor. Yaman bu esnada mira yı balkonda görüyor ve sahilde yürümeye karar veriyorlar, yürüyüş ve yakınlaşmalar olan iki şirin karakterimiz yakınlaşıyorlar birbirlerine ve üzerine orada gördükleri düğün’e davetsiz misafir olarak katılıyorlar. Sonrasında mira ile yaman güzel bir şekilde ayrılıyorlar.

Her şey yaman’ın istediği gibi sonuçlanıyor, üniversiteye kayıt’ı oluyor mert ile birlikte okula gidiyorlar, sevdikleri etkinliklere katılımda bulunuyorlar. Cafede mira ve eylül ile karşılaşan ikili akşam için sözleşerek lunapark’a gidiyorlar.

Mira Yaman’ı dönme dolap’a bindiriyor aralarındaki yakınlaşmada daha da ilerleyerek öpüşme ile sonuçlanıyor.

Tan ise bu durumu görüyor ve Yaman onun hedef noktası durumuna geliyor artık, saplantısından dolayı ilerleyenn bölümlerde yaman ve miranın başı oldukça dertte gibi gözükecek.

 

Bir önceki yazımız olan Karadayı Keşmekeşi başlıklı makalemizde karadayı, karadayı dizisi ve mahir feride hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 860 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>