Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

MEDCEZİR 64. BÖLÜM ÖZETİ

Medcezir-64.-bölüm-ozeti

Medcezir 64. bölüm özeti, fragmanı

Star Tv’ nin sevilen dizisi Medcezir 64. Bölüm de nefesler yine tutulacak gibi görünüyor.

Mira Altınköy’ e dönmeye karar veriyor. Mira mağlubiyeti kabul ederek Altınkoy’ u terk etmesi Yaman’ ı bir hayli üzmektedir. Yaman için üzülen Mira, Yaman’ nın duymuş olduğu acıyı içten hisstetmektedir. Ancak Mira’ nın tekrar geri dönmeye hiçte niyeti yoktur. Yaman’ da yeni duruma alışmakta zorlanırken bir de annesi tarafından darbe alır.

Oğlunun başına gelenlerin hesabı sormak için Nevin, Sude’nin kapısını çalar ve bütün gerçekleri herkese anlatır. Kenan’ nın yürüdüğü haberini alan Yaman için durum artık tamamen içinden çıkılmaz hal alır.

Artık görüşmeyeceklerini düşünen Mira ve Yaman’ nı Kenan’ ın vurulması olayı ortaya çıkan sürpriz tanık hiç beklemedikleri bir anda karşı karşıya getirir. Yaşananlardan sonra Asım Sekip Kaya’ ya bir çıkış yolu bulmak isteyen Sedef’ in aklına gelir. Selim’ in de yardımları aileyi tekrar bir araya toplamak isterler. Yaman ve Mira’ nın Altınkoy’ a gelmeleri beklenirken acı bir siren sesi ile beklenmedik bir anda geceyi hüsrana çevirir.

Bir önceki yazımız olan İPEK YAYLACIOĞLU KARDEŞ PAYIINDAN AYRILIYOR MU? başlıklı makalemizde eda kardeş payından ayrılacak mı, eda kardeş payından ayrıldı mı ve eda kardeş payından neden ayrıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.088 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>