Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Medcezir 17. Bölüm Özeti

Cuma akşamlarına damga vuran Medcezir de bu hafta yine dolu dolu geçti. Hatırlarsanız 16. Bölümde Yaman polislerden kaçmış ve yakalanmıştı, bu bölümde ise karakola alınır ve Selim Bey hemen oraya Mert ile birlikte gider. Mira, Eylül de karakoldadır. Leyla ile Ayşe de Yaman suçsuz diye ifade vermeye gelirler. O sırada Mira yanlış anlar ve Leyla ile ufak bir diyalogdan sonra karakoldan ayrılır. Yaman’ın daha önceden sabıkası olduğundan dolayı polisler savcılığa sevk ederler ve sabah erken saatlerde Selim bey ile anca eve dönebilirler. Selim bey çok sinirlenir ve Yaman’a bir karar vermesi gerektiğini onların seni pisliğe sürüklediğini söyler ve sitem eder. Yaman odasında ağlar ve o sıra da Ender hanım ona tost yapmış getirmiştir tost yer sonra okula gider. Eylül de olan biteni Miraya anlatmış endişelenmemesi gerektiğini Leyla ile görüşmediğini söyler. Okula giden Yaman Mira ile çarpışır ve aralarında ufak diyalog geçer tam o sırada her şey iyi olacak derken yine sürtüşme yaşanır aralarında. Mira oradan ayrılır ve Ender hanımın ofisine yanına gider kendisinden yardım ister, böyle olmayacağını destek vermezse birisi daha kötü olacağını söyler. Ender hanım bir organizasyon ayarlar ve gençleri bir odada kilitler, tam o sırada her şey bitti derken Mira Eylül’e içini döker çok canı yandığını o sohbet konuşlarını kıskandığından okuduğunu falan söyler. Yaman bütün bu olan bitene ayak üstü şahit olur. Neyse ki anahtar bulunur ve kapı açılır, oradan çıkarlar. O sırada selim bey yamanı ofisine cağırır ve babasının ölmediğini söyler o paranında babası tarafından gönderildiğini söyler Yamana. Bu arada Hasan parasına bakar ve bulamaz Yaman’ın babasınında yaşadığını öğrenince direk Selim Bey’in evine gider ve o para bana ait, Yaman’a verilen para der, Selim beyde sana ait ise git yargıda ara polise şikayet et der. O para aslında Yaman’a tuzak kurması için Orkun tarafından verilen paradır. Selim Bey ile Yaman sözleşirler ve Orkun’un evine giderler. Yaman kapıyı çalar başında rezil etmek istemez Orkunu, o kendi kaşınmıştır ve paraları söyler yüzüne vurur. Ben bir yere gitmek istemiyorum al paranı diye yüzüne çarpar ve bölüm burada sona erer.

medcezir-17

Bir önceki yazımız olan Pelin Karahan'a markaj başlıklı makalemizde ak merkez de, aşk hayatı ve aşka küsmedim dedi hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.125 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>