Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Medcezir 17. Bölüm Fragmanı

Hatırlarsanız 16. Bölümde işler iyice karışıyor ve Yaman parayı teslim etmek için Ayşe ile de görüşecekti ve o sırada polisler basıyor Yaman da yakalanıyordu. Daha öncesine 15. Bölüm’e dönecek olursak Yaman ile Mira ayrılmış ve Yaman’a Miranın lafı çok dokunmuştu, tozludere de değilsin çıkışı yapmıştı Mira Yaman’a.

Bu bölümde Yaman polisler tarafından serbest bırakılır ve rutin hayatına devam eder, Mira çok üzgün bir şekilde Yaman’ın kendisini affetmesini isteyecektir. Hatırlarsanız 16. Bölüm de Mira Yaman’ın chat kayıtlarını incelemiş ve Yaman onu yakalamıştı. Olaylar gittikçe daha kötü bir hal almış duruma geldi.

Selim bey ise her zamanki gibi Yamanın yanında yer alır, ve sana bir sır vereceğim senden gizledim beni bağışla der, Yaman çok şaşırır ve Baban yaşıyor galiba Yaman diye cevap verir. Yaman bir an duygusal olarak içine kapanır ve üzülür. Selim bey gelen paranında babasından geldiğini söyler, yani tahmin eder.

Miranın annesi kızı miraya bu bölümde tavsiyelerde bulunur üzerine gitmemesini işlerin daha kötüye gideceğini söyler. Mira bu kadar şeyin üzerine havuz’a girerek kendiniz dinlendirmeye deşarj olmaya çalışır.

medcezir-17-bolum

 

Bir önceki yazımız olan Reza Zarab'ın haftalığı başlıklı makalemizde aldığı para, ebru gündeş ve haftalık maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 953 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>