Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Medcezir 16. Bölüm Özeti

Cuma akşamlarının en popüler dizisi Medcezir de geçen hafta Yaman, ile Mira ayrılığı ile sonuçlanmıştı ve Mira Yaman’a burası tozlu dere çıkışı değil demişti. Bunun üzerine Selim beylerin evinde düzenlenen partiye Yaman katılmadı ve herkes oradaydı. Yaman sahil kenarında yalnız takılmayı tercih ederek ufaktan da demlendi, ve yanına Mert geldi ısrar etmesine rağmen Yaman iyi olduğunu ve yalnız kalmak istediğini söyledi. Gece geç saatlerde eve gitti ve parti bitmemişti, Mira ile Orkun ‘u görünce dayanamadı ve geceye kaldığı yerde devam etti kendi tabirine göre orada burada şuraya takıldı. Mira parti devam ederken Yaman’ın odasına girdi ve chat kayıtlarına baktı. Leyla ile olan görüşmesini okudu Leyla ile olan sohbet konuşmasında Leyla Yaman’ı yılbaşında tozlu dereye davet ediyordu ama Yaman sohbet kayıtlarında herhangi bir cevap vermemiş olarak görünüyordu. Miranın yine aklı o gece karıştı ve sabah erken saatlerde kalktı, Annesine Yaman’ı ne kadar sevdiğini kıskandığını söyledi, Yaman sabah erken saatlerde geceden kalma bir şekilde eve geldi. Bir süre sonra Mert içeri odasına girerek Yaman’ı kaldırdı, Kahvaltıya çağırdı duş alan Yaman kahvaltıya eşlik etti Serez ailesi ile.

Selim bey kabristan ziyareti yapacağını söyledi, öncesinde Ender hanım Yaman’a gitar hediye etti, Yaman da onlara kitap aldı, Mertte yeni playstation 4 de sahip oldu bu vesile ile. Selim Bey’e kabristan ziyaretinde Yaman ve Mert eşlik edeceğini söylediler, o sırada Eylül Mert’i arayarak size geleceğim dedi ve Mert bunu duyar duymaz kabristan ziyaretini ekti. Eylül Mertlere geldi o sırada Mert canım çok pasta istiyor dedi ve Mert hemen mutfağa gitti. Eylül o sırada Yaman’ın sohbet kayıtlarını inceledi ve Leyla ya bir daha beni arama gibisinden ileti gönderdi. Leyla o sırada durumun farkına vardı ve hemen Yaman’ı arayarak bana bunları sen mi yazıyorsun gibisinden sordu Yaman da dışar da olduğunu söyledi ve sohbet konuşmalarının resmini çekmesini istedi Leyladan. Yaman o sırada eve geri dönerek oda da Mirayı yakaladı ve sana hiç yakıştıramadım dedi biraz kendine yakışacak gibi davran diyerek sitemde bulundu. Zaten araları açılmıştı bu vesile ile daha kötü oldu, O akşam Yaman’a mail geldi okulundan ve bölüm başkanı ile görüşmesi söylendi.

Ertesi sabah erken kalkan yaman direk bölüm başkanını bularak konuştu ve Orkun’un ailesinin şikayet ettiğini öğrendi bir daha disiplin suçu işlerse okuldan bursunun iptal olacağını öğrendi. O sırada abisinin eski sevgilisi Ayşe aradı ve akşam parayı ayarlaması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine akşam tozlu dereye giden Yaman parayı teslim ederken tamirhaneyi polis bastı ve kaçmak zorunda kaldı o sırada yakalandı bölüm de bu şekilde sonlanmış oldu.

yaman-polis

 

 

Bir önceki yazımız olan Adını Kalbime Yazdım 10. Bölüm Özeti başlıklı makalemizde 10. bölüm, adını kalbime yazdım ve dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 2.044 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Medcezir 16. Bölüm Özeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>