Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Medcezir 15. Bölüm Özeti

Medcezir’in 15. Bölüm tahminimizden daha hareketli geçti. Başına dönecek olursak bildiğiniz üzere 14. bölüm hapishane de babasının abisini ziyaret etmesi ile bitmişti. Bu bölümde babası ile abisi görüştüler ve babasının abisine ilerde harcaması için 100 tl verdiğini öğrenmiş olduk. Evde verilen partide Mert ile Eylül beraber yatmışlardı. Yaman ise Miraya küçük bir konser vererek geceyi sonlandırdı. Gecenin ertesi sabahında Ender Hanım ile Selim Bey ani bir baskınla eve gelirler. Mert’in Eylül ile kaldığını gören Selim Bey sevinir ve Ender’i de alarak geldiklerini bildirmeden evden ayrılırlar. Amaçları çocuklarının utanmasının önüne geçmeleridir. Mira ile Yaman erken kalkmış bir pastahane de simit çay yapmaktadırlar. Ender Hanım, Yaman’ı arar ve nerede olduğunu sorar ne zaman gelecekleri hakkında bilgi verir. Yaman şaşkına döner ve hemen Mert’i arar evi çabuk toplamaları gerekmektedir. Dört arkadaş birleşerek evi bir an önce toplarlar. Ender Hanım ile Selim Bey bir şey olmamış gibi eve gelirler ve evi temiz bir şekilde bulurlar. Sonrasında gençler okula giderler. Mira Yaman’ın çalıştığı yere gelir Yaman yoğun bir şekilde işe kendisini vermiştir. Öğlen bir şeyler yemek ister Yaman ise işinin çok olduğunu dışarıya çıkamayacağını söyler. O sırada Mira Eylül ile bir araya gelir ve bu duruma içi el vermez. Yaman’a ekmek arası bir şeyler hazırlayıp götürmek isteyecektir. Yaman’ın yanına da o sırada Leyla gelir, Leyla Yaman’ın eski sevgilisidir. Yaman ne kadar ısrar etse de Leyla yakasına yapışmıştır ve zorla bir şeyler yemeye razı eder Yaman’ı. O sırada Mira Yaman ile onu görür şok olur. Bu olayın ardından Yaman’a soğuk davranır. Aradan bir kaç gün geçtikten sonra bu soğukluğun ardından Eylülün babası evlenecektir ve herkes onlarda toplanacaktır. O sırada Giray’ın kız arkadaşı Yaman’ı arar acil bir durum var iş çıkışı gel gibisinden, Yaman apar topar gider. Mira tozlu dereye gittiğini Mertten öğrenir. Yaman eve bir gider acil durum var sanır ve nişan töreni vardır. Yaman’a kapıyı Leyla açar ve hemen asılmaya başlar Yaman’a. Yaman yüz vermez tam çıkacakken evden telefonu çalar Mira aramak üzeredir. Miraya telefonu açar geleceğini söyler o sırada Leyla Yamana seslenir bilerek. Mira sesini duyunca şok olur ve kendisini gecelere atar. Mert o sırada Yamana durumu haber verir Yaman bulundukları mekana gelir. Mira konser vermektedir ve konuşmak istediğini söyler, Mira seni istemiyorum der O sırada Orkun hemen araya girer kızı rahat bırak konuşmak istemiyor gibisinden Yaman dayanamaz Orkun’a bir tane vurur ve o sırada Mira burası tozlu dere değil diye Yaman’ın onurunu ve kalbini kırar. Yaman ağlayarak oradan uzaklaşır Halil Sezai İsyan paraçası da bitişine dizinin damgasını vurur.

medcezir-15-bolum

Bir önceki yazımız olan Benim Hala Umudum Var 25. Bölüm Özeti başlıklı makalemizde 25. bölüm izle, 26. bölüm ve benim hala hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.354 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>