Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Medcezir 15. Bölüm Fragmanı

izleyicilerin Cuma günleri tutkunu olduğu ve severek izlenen Medcezir de 15. bölüm de işler iyi gidecek gibi gözükürken daha da kötü olacak gibidir. Mert ile Eylül arasındaki aşk başlamıştır ve Eylül Mert’e aşık olduğunu Mira ile paylaşmaktadır.

14. Bölüm hatırlarsanız Babasının abisini ziyareti ile son bulmuştur ve bu fragmanında babası ile abisi buluşacaklardır. Miranın annesi Sude Yaman ile artık uğraşmayacağını ve Yaman’ı evlerine davet edeceğini söyler, bu Yaman için bir fırsat olabilir. Selim bey ile Yaman abisini ziyarete giderler ama Miranın içi hiç rahat değildir ve Yamandan süphelenmektedir. Eylül ile buluşup kendisini rahatlatmaya çalışsa da Yaman ile eski kız arkadaşını el ele tutuşurken görür, bizim yorumumuza ve düşüncelerimize göre yanlış anlama var gibi ortada bu bölümde izleyiciler merakla bekliyor olacaklardır. Bizim tanıdığımız Yaman Eylül’e ihanet edecek karakterde birisi değildir.

Annesine portakal turunç gönderen kişi babasını ve Yaman’ın babası yaşıyor mu bunu bu bölümde daha net anlayacağız gibi.

medcezir-15.bolum

Bir önceki yazımız olan Danıştay Yönetmeliği Durdurdu! başlıklı makalemizde danıştay, danıştay kararı ve danıştay yönetmelik hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 974 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>