Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Medcezir 14. Bölüm Özeti

izleyiciyi ekranlara kilitleyen Medcezir dizisinde bu hafta yani 14. bölüm de Mira ile Yaman baş başa güzel bir akşam yemeği yerler, ve film seyretmeye karar verirler. Film izlerken birden Yaman’ın telefonu çalar ve Mert arar, Teyzesinin zor durumda olduğunu emniyete alındığını söyler. Yamandan yardım bekler, Yaman da mirayı bırakır Mert’in teyzesinin yanına emniyet’e giderler.

Yaman Mert’in Teyzesine çok kızar ve ailesini üzdüğünü sevenlerini zor durumda bıraktığını, bundan zevk aldığını hatırlatır. Selim Serez de eşi Ender hanım ile Antalya da güzel bir otelde akşam yemeği yerler, Avukat Selim Bey ayrıca Yaman’ın babasını da araştırmaktadır.

Mert cephesinde ise işler hiç iyi gitmemektedir, Mert Eylül’ü aldattığını düşünür ve Eylül’e arkadaşını öptüğünü söyler. 1 gün bu şekilde biter. Ertesi gün akşamı Mert, Eylül, Yaman Mira ve arkadaşları Mertlerin evinde eğlenirler. Mangal yakarlar oyunlar oynarlar. Gece bitip herkes dağıldıktan sonra, Mert Eylül’e bir kez daha duygularını açar ve Eylül’ü öper. Mira da Yaman ile güzel vakit geçirir, Yaman sevgilisine canlı canlı gitar çalar şarkı söyler.

Turunç nadir bu arada annesine portakal göndermektedir. Ve abisini bir ziyaret eden gizemli adam ortaya çıkar. Bu gizemli adam annesine o portakalları gönderen kişi olabilir, tahminimizce Yaman’ın babası da olabilir. Abisini ziyarete genel bu gizemli kişi kimdir?

Avukat Selim Serez Antalya da hapishane de birisini ziyaret eder ve ona Yaman’ın babasını sorar bilmediğini öldüğünü onu istanbulda araması gerektiğini söyler adam.

Mert’in dedesi Asıp Çekip Kaya Avukat Selim Bey ile aralarında geçen arazi meselesinden mağlup ayrılır ve basının karşısında vazgeçtiğini duyurur, Selim bey bunu televizyondan takip eder hemen eşini arar ve ona televizyonu açmasını söyler, eşi ile Asıp Bey’in halay çektiğine şahit olur. Asıp bey basın yanından gidince ve gösteri bitince Selim ile Ender hanımı arar toplantı yapmak adına şirkete davet eder, ve içinden sizi bitireceğim bunun hesabını soracağım der.  Bu telefonun üzerine Ender hanım ile Selim bey evlerine dönerler.

Odalarda gezerken çocuklarını ararken bir de ne görsünler Mert’in yanında Eylül yatıyor, Selim Bey içten içe çok sevinir bu duruma. Ender hanımda evin dağınık olduğunu görünce çılgına döner. Dizinin 14. bölümü bu şekilde sonuçlanır. 15. bölüm özetinde görüşmek üzere…

medczir

Bir önceki yazımız olan Medcezir 14. Bölüm Bu Akşam başlıklı makalemizde 13 bölüm izle, 14 bölüm ve izle hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.040 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>