Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Medcezir 14. Bölüm Bu Akşam

izleyicileri ekrana kilitleyen Medcezir dizisinin 14. bölümü bu akşam izleyici ile buluşacak. Dizi cuma akşamları reyting rekorlarını alt üst ediyor. 13. bölüm de yaşananlara değinecek olursak, öncelikle çok güzel bir bölüm diyebiliriz, Kısaca özetlemek gerekirse 12. bölümde hatırlarsanız Miranın başından talihsiz bir olay geçmiş ve Yaman onu bu zor durumdan kurtarmıştı. 14 bölüm bu şekilde başladı ve Mira Yaman’a seni seviyorum dedi. Yaman bunun üzerine şaşkına dönerek, teşekkür ederim demekle yetindi. Bu olay Mert’in diline sakız oldu ve Yaman ile uzun bir süre alay etti. Mert’in babası Selim Serez bir davayı yürütüyordu Asım Şekip Kaya karşı bu dava da eline çok büyük koz geçirdi ve onun önüne sundu bunu. Asım Şekip Kaya bunu duyunca cılgına dönerek kızına öfke saçtı. Bu arada Sude hanım kafasını dağıtmak için kızları ile birlikte Uludağ’a gitmek için karar alır ve Mirayı da ikna eder. Mira yolculuk için hazırlanırken Orkun ve ailesi ile karşılaşır ve bunun tesadüf olmadığını anlar. Tam feribot kalkacakken atlayarak onlara güzel bir oyun yapar. Selim Serez ve eşi Ender hanımda güzel bir tatil için Antalya ya gitmişlerdir. Ev Mert ile Yaman’a kalmıştır, Mira onlara evde sürpriz yapar ve Yaman’a güzel romantik bir akşam yemeği hazırlar. Mert arkadaşı ile ders çalışır bu arada ve arkadaşı Mert’e sevgisini açar onu öper. Şaşkına dönen Mert eve gidecektir sanırım. 13. bölüm bu şekilde devam eder. 14. bölüm de ise evde güzel bir parti Mert, Eylül, Mira, Yaman dörtlüsünü bekleyecek. 13. bölümde bir konuya daha değinelim Yaman’ın eski sevgilisi Almanya dan gelir ve Yaman’ın okuduğu üniversiteye gider. Yaman yüz vermez bu sırada Eylül çıkar durumu Mira ya haber verir, Mira Yaman’a sorar ve Yamanda evet eskiden sevgiliydik ama şuan fazla durmadım işteyim der. Bizde izleyici olarak 14. bölüme odaklandık ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

medcezircht

Bir önceki yazımız olan Emre Belözoğlu ile Mehmet Aslan Arasında Gerginlik başlıklı makalemizde araladılar, Arasında ve Aslan hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.419 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>