Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Medcezir 10. bölüm özeti

medcezir10

 

 

 

 

 

 

 

9. Bölümde bildiğiniz üzere Yaman ile Mira en son sahnesinde lunaparkta dönme dolapta öpüşmüşlerdi, ve bu 10. bölüm’ün başlangıç sahnesi olarak izlendi bu aşkında alevlendiği sahneydi de aslında. Romantik bir lunapark gezisinden sonra evlerine dağılır genç arkadaşlar ve o gece Ender Hanım’ın kız kardeşi ortaya çıkar, havalı uçuk bir kardeşi vardır. Gecenin geç saatinde evlerine gelir ve misafir odasında Yaman’ın yatmasına rağmen yanında yatar.

Sabah Yaman yanında görünce şok olur, Mira da sürpriz yapmak için Yaman’ın yanına gelir bir bakar Yaman kız ile aynı yatakta ve gördüklerine inanamaz. Durumu Mira ya izah ederler işin aslının farklı olduğunu anlayan Mira aileye eşlik eder ve kahvaltı yaparlar.
Sonrasında okul’a geçerler, Okulda Yaman ile Orçun arasında yine bir gerilim yaşanır, bunlar olurken Eylül’e aşkını itiraf eder Mert ve hakkında bildiklerini tek tek Eylül’e anlatır. Sonrasında ailece bir partiye katılırlar Ender hanım çocuklara güzel dakikalar yaşatır, buraya Mira ile Eylül’ü de davet ederler. Tan da o sırada gece klubune gelir ve tesadüfmüş gibi Mira ile konuşur. Yaman ile de tanışmış olurlar. Bunlar olurken Orkun da boş durmaz ve Yaman’ın üvey babasından Yaman’ı bitirecek kozu arar ve bulur, eline mektup’u alır ve kurye ile Yaman’ın evine gönderir geceye katılacak olan Yaman mektup’u okuyarak alt üst olur ve babasının yaşadığını öğrenir. Dizinin 10. bölüm burada son bulur.

Bir önceki yazımız olan Kurlar Vadisi Pusu 205. Bölüm Analizi başlıklı makalemizde 205. bölüm analizi, 205. bölüm izle ve kurtlar vadisi 205. bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 911 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>