Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Mecliste Seviye Kayboldu!

tbmm kavga                          Mecliste süren bütçe görüşmeleri, aynı zamanda meclis içindeki seviyeyi de iyice düşürdü.Daha önce yaşanan ve ağır küfürleşmelerin geçtiği kavgalara dün yapılan görüşmeler sırasında bir yenisi daha eklendi.Dünkü kavganın bu seferki aktörleri ise AK Parti ve MHP milletvekilleri idi.

Tartışma AK Parti Milletvekili Recep Özel’in kürsüde konuşmakta olan MHP milletvekili Haydar Akar’a attığı sözlü sataşma üzerine başlarken, MHP’li Lütfü Türkkan’ın konuya müdahil olmasıyla birlikte kavgaya dönüştü.

Özel kürsüde konuşmakta olan Akar’a “O raporları okudun mu, oku da ondan sonra konuş” şeklindeki söz atmasına Akar’ın da, “Okudum meydancı Recep” sözleri bir anda kavgaya dönüştü. MHP sıralarından AK parti sıralarına kadar gelen Lütfü Türkkan’ın, “Ne demek meydancı Recep ne göstereceksin” sözleri bir anda Meclisi karıştırdı. Özel’in “Gel de göstereyim” sözlerine, Türkkan’ın “Avradına göster” dediği iddia edildi. Bu sözler üzerine AK Partili vekiller Türkkan’ın üzerine yürüdü. Meclis Salonunun ortasına kadar gelen milletvekilleri tartışmaya başlayınca görüşmelere ara verildi.

Aradan sonra söz alıp kürsüye çıkan AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Türkkan’ın Ak Parti sıralarına kadar gelerek Recep Özel’i öldürmekle tehdit ettiğini ve aleni küfürler ettiğini söyleyerek, Türkkan’a kınama cezası verilmesi talebinde bulundu. MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu, olayın bir kısmının oturuma ara verildiği için tutanaklara yansımadığını belirterek, yapılanı onaylamadıklarını söyledi.

Daha sonra söz alan Recep Özel ise “Biz sayın Akar ile her zaman espiri yaparız. Ancak sevgi ve savgı çerçevesinin dışına asla çıkmayız. Fakat malum şahıs, bulunduğum Akparti sıralarına gelerek seni Isparta bölgesinde öldürtürüm sözlerini burada bulunan bütün arkadaşlar duymuşlardır. Ettiği ağza alınmayacak küfüre arkadaşlarım da şahittir. Ben bu terbiyesizinin ayarına düşmeye niyetli değilim. Gereğinin yapılmasını istiyorum”dedi.

Bir önceki yazımız olan Bakan Yıldız'dan Rahatlatan Doğalgaz Açıklaması başlıklı makalemizde bakan yıldız, bütçe konuşması ve doğalgaz açıklaması hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.069 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Mecliste Seviye Kayboldu!

  • ibrahim diyor ki:

    çok garip küfür hakaret tehdit ne ararsan mevcut yazık diyorum yazık milletin meclisinde bunların yapılması ayrıca ayıp.konuşup anlaşmak varken kavga etmek bunları yazmak dahamı faydalı acaba ? kınıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>