Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Mancini Çıldırdı!

mancini çıldırdı             Dün akşam oynanan ve 0-0’lık sonuçla biten Gaziantep maçından sonra adeta küplere binen Galatasaray teknik direktörü Mancini, maç bitimindeki basın toplantısında kelimenin tam anlamıyla ateş püskürdü.Tecrübeli İtalyan çalıştırıcı özellikle savunmada çok açık verdiklerini ifade ederken bu bölgeye mutlaka transfer yapılması gerektiğini açıkça belirtti.

Mancini 0-0 biten karşılaşmanın ardından yayınca kuruluşa verdiği röportajda özellikle savunma hattının yetersizliğinden şikayette bulunarak, bu bölgeye acilen takviye yapılması gerekliliğini belirterek bir nevi topu yönetime attı. Ayrıca tecrübeli çalıştırıcı yeni transferler Telles ve Hajrovic’in de lisanslarının en geç 2 gün içerisinde çıkartılması gerektiğini belirtti. Roberto Mancini maç sırasında pek çok fırsat bulduklarını ancak, son vuruşlardaki acemilikler yüzünden sonuca ulaşamadıklarını belirtirken, Bruma’nın lisans durumu için de federasyona yüklendi.Federasyonun sürekli kendilerine zorluklar çıkardığını belirten Mancini, bu şartlarda geliştirilen kiralama formülünün etik dışı olan bir yanının olmadığını, Türk futbolunun etik dışı daha büyük tartışmalarının olduğunu belirtti.Bugün özellikle Telles’e ve Hajrovic’e çıkarılamayan lisanslar yüzünden bu bölgede Sabri’yi kullanmak zorunda kaldıklarını belirten Mancini, Dany ve Ambrabat ise dünya kupasında oynamak istiyorlarsa sürekli oynayabilecekleri takımlara gitmeliler.Zira burada forma bulamayacaklar ve bu durum Riera için de geçerli diyerek bu 3 oyuncusuna da adeta göz dağı vermiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Yıldırım'dan Muhalefete Teşekkür! başlıklı makalemizde aziz yıldırım, muhalefete teşekkür ve şike süreci hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 889 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>