Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kurtulan Yok

Yapılan açıklamaya göre Çatışmalardan kaçan kadın ve çocuklardan oluşan tekne gündüz saatlerinde birden batmaya başladığı ve kimsenin kurutulmadığı belirtildi.

Verilen bilgilere göre Güney sudandan kaçan sivilleri taşıyan teknenin içinde 200’den fazla kişiden kurtulan olmadığı bilgisi verildi.Olay’da çocukların ve kadınların olduğu belirtildi ve olay nil kollarında birini oluşturan beyaz nil nehrinde meydana geldiği bildirilerek 200-300 kişi’ye yakın olduğu belirtildi.Bu teknede olanlar güney sudan’da nil eyaletinin başkenti malakalide yeniden başlayan çatışmalardan kaçtıkları belirtilmektedir.

Bu batan teknede küçük yaşta çocukların,kadınların ve az sayıda ise erkeklerin olduğu belirtilerek olaydan kurtulan olmadığını belirttiler.

batık tekne

Bir önceki yazımız olan Batırık Yemeği başlıklı makalemizde batırık, kolay yemek ve lezzetli hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 781 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>