Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kurtlar Vadisi Pusuda Neler Oluyor

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Yayın Dönemi

kurtlar-vadisi-pusuOnuncu yılının yeni yayın döneminde KanalD ile devam etme kararı alan Kurtlar Vadisi Pusu 2015 sezonunda da milyonları ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. Daha öncelerde atv, show tv, star ve tnt kanallarında yayınlanmış olan dizide Polat Alemdar rolüyle baş rol oyuncusu Necati Şaşmaz’ı görmekteyiz.

Kurtlar vadisi pusu şu ana kadar olan yayın dönemlerinde konu olarak küresel güçler ve bunların Türkiye üzerindeki aktörleri ile savaş vermiştir. Fakat artık iş basit mafya hesaplarından, kişisel menfaat peşinde koşan uyuşturucu satıcılarından çıkmış gibi görünüyor. Yeni yayın döneminde ŞEDİD örgütü adı altında IŞİD’i de konu alan Kurtlar Vadisi pusulasını “ Yeni Dünya Düzenine ” ve bu düzenin baş aktörlerine çevirmiş durumda.

Oyuncu kadrosunda suikastlar ve ölümler nedeniyle sık sık değişiklik olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona şok etkisi yaratan bazı oyuncu değişiklikleri ile giriyor.

Polat Alemdar rolündeki Necati Şaşmaz dizinin zaten değişmez oyuncusu. Fakat Polat’ın sağ kolu olan asıl adamları çeşitli nedenler ile öldürüldü. En son Abdülhey rolü ile tanıdığımız Kenan Çoban’ın da diziden ayrılmasıyla Polat yeni anlaşmalar gerçekleştirmişti.

Şimdi de Kurtlar Vadisinde sadece Kara ismi ile bilinen Hakan Boyav resmi twitter hesabından diziden ayrılacağını belirtti.
Hakan Boyav, Kenan Çoban ile birlikte “Beyaz Karanfil”  dizisine transfer olacağını

Kurtlar vadisinde Kara rolünü bitiriyoruz. Yeni yayın dönemi dizimiz Beyaz karanfil. Sevdiklerimin ve sevenlerimin bilgisine.. ” sözleri ile dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan Chat Sitelerinin Canlı Adresi başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 807 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>