Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kurtlar Vadisi Dizisi Başladı.

Kurtlar Vadisi Sevenleriyle Buluştu.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonu geçen hafta akşam yayınlanan bölümüyle yeni sezona ekranlara merhaba dedi. Kurtlar Vadisi’nde Abdülhey’in ölümünden sonra yakın arkadaşlarını kaybeden Polat Alemdar Cahit’le başbaşa kalmıştır. Süleyman Çakır, Memati ve Abdülhey’in ölümleri Polat Alemdar’ı yıkmıştır.

Yapım / Yapımcı: Pana Film

Yönetmen: Doğan Ümit Karaca

Senaryo: Pana Yazım Grubu

Görüntü Yönetmeni: Selahattin Sancaklı

Oyuncular: Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Çiğdem Batur (Savcı Leyla), Cahit Kayaoğlu (Cahit), Ali Buhara Mete (Akif), Hakan Boyav (Kara), Erhan Ufak (Güllü), Gaye Gürsel (Safiye), Emin Olcay (Ömer Baba), Serpil Tamur (Nazife Anne), Tuncer Salman (Sagir Hokka), Görkem Sevindik (Pusat), Levent Can (Fehmi), Yılmaz Meydaneri (Hakkı), İbrahim Gündoğan (Küçük Mete), Halil İbrahim Kalaycıoğlu (Zülfikar Ağa), Selahattin Bel (Raskoln), Murat Aydın (Baltazar), Burak Sevinç (Timur), Naşit Özcan (Brandon), Ertuğrul Şakar (Yasin), Vural Yayan (Hoca), Selahattin Töz (Sadık Britani), Özgür Teke (Ozi), Cansu Kanlıkaya (Doktor Gaye), Doğa Sakarya (Elif), Mauro Martino (Profesör Martin), Aziz Kibartaş (Algiz), Adnan Erdoğan (Hüsnü Yalınkılıç), Nevin Efe (Semra Aymar), Esra Şengünalp (Aynura), Bilgehan Birincioğlu (Talha), Alim Muzaffer (Uygur)

25 Eylül 2014 De Ne Oldu ?

Andy Garcia Kurtlar Vadisi Pusu’da yer alıyor… Mehmet Çelebi’nin büyük desteğiyle birlikte “Kirli Kedi Ortaklığı” ile gelen Andy Garcia, 8 sene önce Kurtlar Vadisi’nde Sharon Stone ile birlikte rol almıştı. “Kurtlar Vadisi Pusu”nun, geçtiğimiz sezonki muhteşem finalinde merak edilen tüm soruların cevap bulacağı yeni sezon ilk bölümünde, dünyaca ünlü oyuncu Andy Garcia muhteşem performansıyla Amon karakterine tekrar hayat verecek. Andy Garcia, dizinin çekimlerine katılmak için bugün İstanbul’a geliyor. Çekimlerin 3-4 gün sürmesi planlanıyor. Perşembe akşamları milyonları ekran başına toplayan “Kurtlar Vadisi Pusu”, Eylül’de Kanal D ekranında, yine kendi gününde ve kendi saatinde tiryakileriyle buluşacak. Polat Alemdar’ın hamlesi dünyada büyük ses getirirken, sömürgeci güçler yeni planlar içerisine girerek Polat’ı çıkmaza sokmaya çalışacaklar. Polat ise meydan okuduğu küresel güçler ve hanedanlardan ülkesini korumak için bütün dostlarıyla omuz omuza mücadele verecek.

 

2 Ekim 2014 De Ne Olacak…

Diziye Yeni Bir Oyuncu Katılacak .. Hacker Erdem (Tezcan Tezcan)

Tezhan Tezcan Kimdir? (Kurtlar Vadisi Pusu – Erdem)

1978 doğumlu Tezcan, Müşerref Akay’ın oğlu ve 4 yaşından beri müzikle ilgileniyor. 1990 yılında ITU Devlet Konservatuarı’nı kazanan Tezcan, Viyana’da eğitim gördü. Türkiye’de jingle ve ses sanatçısı olarak başarılı bir şekilde hayatını devam ettiren ünlü müzisyenin sesi yorumcular tarafından hayli beğenilir. ‘Kalbim Onunla’ adlı bir albümü bulunan Tezcan, ses mühendisliği eğitimini ise Montreal’de aldı.

Şimdilerde ise ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ adlı dizide ‘Erdem’ karakterine hayat veren başarılı müzik adamı, oyunculukta da kalitesini kanıtladı ve zaten varolan hayran kitlesini büyük oranda artırmayı başardı.

Bir önceki yazımız olan Kızlarla Chat Sitesi başlıklı makalemizde bayanlarla chat, bayanlarla sohbet ve chat hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 947 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>