Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kurlar Vadisi Pusu 205. Bölüm Analizi

kurtlar vadisi 205. bölüm                Kurtlar Vadisi Pusu’nun 205. bölümü daha bol aksiyonlu bir bölüm bekleyen izleyicileri için tam bir hayal kırıklığı oldu. Nedense bu bölümün nerdeyse tamamı Polat karakterimizin dönüşüne zemin hazırlamak için kurgulanınca, diğer olaylar arka planda kaldı. Hele ki Kara’nın ısrarla Poyraz’ı öldürmemesi, son anda Cahit onu tapınakçılara götürürse eğer iyice fiyaskoya dönecek gibi duruyor.Evet Cahit Poyraz’ın yanına ulaştığında Polat Alemdar keskin nişancı tüfeğiyle onları izliyordu. Polat Cahit’i vuramayacağına göre geriye 3 şık kalıyor. Bunlardan birincisi Cahit’in Poyraz’ı alıp götürmesi ki bu ancak Polat’ın bir plan dahilinde buna göz yumması ile olabilir.İkincisi Polat’ın Poyraz’ı keskin nişancı silahı ile vurması ki bu durumda Cahit’in keskin nişancının kim olduğunu merak etmesi gerekecek.Üçüncüsü ise Cahit’in tam da Polat izlerken Poyraz’ı vurması olacaktır ki Polat bu şekilde eski silah arkadaşının hain olmadığına emin olmanın huzuruna erişecektir. Ama bu durumu Cahit’in tapınakçılara nasıl ifade edeceği de ayrı bir karmaşa halini alacaktır. Kurtlar Vadisi 205. bölümde yazılan senarya şıklardan hangisi geçerli olursa olsun tam bir fiyasko olacaktır. Oysa eski ajan, özel yetiştirilmiş adam, hep tek başına savaşmış Kara’nın, torununun katili Poyraz’dan hunharca bir intikam alması gerekirdi. Şimdilik yeni bölümü bekleyip yeni fiyaskoları takip etmek ise tek şansımız olacak.

Bir önceki yazımız olan Fırat'ı Öldürmek İsteyenler Kim? başlıklı makalemizde deniz nikah töreni, deniz sermet aşkı ve fıratı öldürmek isteyen hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 808 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>