Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Körüstan : Batalla Kadro Dışı

Bursaspor’da Batalla krizi kolay durulacağa benzemiyor.Kasımpaşa maçında alınan 1-1’lik beraberlikten sonra kameraların karşısına geçen Bursaspor Kulüp Başkanı Erkan Körüstan adeta Batalla’ya ateş püskürdü. Batalla’nın bu tutumu ile adeta şehire ve kulübe ihanet ettiğini savunan Körüstan, Arjantinli futbolcunun süresiz olarak kadro dışı bırakıldığını ve başka ceza-i işlemlerin de uygulanacağını söyledi. Batalla’nın İstanbul kulüplerinden biriyle görüşmede olduğu yönünde duyumlar olduğunu belirten Başkan Körüstan, bunların menejer oyunu olduğunu dile getirdi.

pablo batalla   Futbolcuları ve teknik heyeti Kasımpaşa maçında gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederek sözlerine başlayan Erkan Körüstan şöyle devam etti:

“Bugün galip gelebilirdik ama berabere kaldı. Bu da iyi bir durum. Batalla bize ihanet etmiştir. Teknik heyetin isteği ve yönetim kurulu kararıyla Batalla kadro dışı kalmıştır. Gerekli ceza uygulanacaktır. Batalla, Daum olduğu sürece oynamam demitir. Batalla bizimle konuşur, teknik dikektör, arkadaşlarından ve şehirden özür dilerse bu takımın oyuncusudur. Psikolojik durumuna bağlarız ve tatlıya bağlanır. Kendisi bizimle temasa geçmiyor. Kendisine sesleniyorum. Herşey yeniden düzelebilir. Bugün Bursaspor gol attığında Batalla diye bağıranlar gerçek Bursasporlu değil. Batalla’nın İstanbul’da bir kulüple temas olduğu duyumu var. Bu tamamen menajer oyunu. Kesin bir şey yok ama böyle bir duyum var.”

Bir önceki yazımız olan Bursaspor ile Kasımpaşa Yenişemedi başlıklı makalemizde batalla krizi, bursa kasımpaşa ve bursada beraberlik hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 679 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>