Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kimse bana dokunsun istemiyorum

ilk bebeğini dünyaya getirecek olan Demet Akalın magazincilere açıklamalarda bulundu. 41 yaşında olan ve riskli bir hamilelik dönemi geçirecek olan güzel şarkıcı şubat ayında çocuğunu dünyaya getirecek. Hamilelik döneminde yaşadığı güçlükleri dile getiren sanatçı, rüzgardan araba düşecek gibi hissediyorum, oturduğum yerde karnıma bir zarar gelir diye düşünüyorum, Öpmesinden çok zevk aldığım Okan bile yanağımın kenarına değse panik oluyorum dedi. Demet Akalın kızının adını da şimdiden belirlemiş durumda, alınan bilgilere göre Hira ismini koyacakmış kızına. Küs oldukları ile barışmak istiyorum, çevremdeki kimse küs olsun istemiyorum bu süreçte diye konuştu güzel sanatçı. Ve sözlerine içime iyilik meleği de girmiş olabilir diye espri yaptı. Demet Akalın ile düzenlenen röportaj sanatçının Beykoz’daki evinde gerçekleştirildi.

demet-okan

Bir önceki yazımız olan Çelikten Kabinede Değişiklik Sinyali! başlıklı makalemizde ak parti açıklamalar, bakanların istifaları ve çelikten cemaate mesaj hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 713 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>