Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kenan imirzalıoğlu Darülaceze’yi ziyaret etti.

kenan-darulaceze

Ünlü oyuncu Kenan imirzalıoğlu Darülaceze de boş zamanında unutmadı ziyaret amaçlı yanlarına uğrayarak sohbet etme fırsatı buldu.

Kenan imirzalıoğlu yoğun bir karadayı dizisinden bulduğu vakitlerde bu tarz ziyaretleri ile bilinen  ünlülerimizden bir tanesidir. Galatasaray Spor tesislerine de sık sık ziyaret gerçekleştiren ünlü oyuncu takımıda motive etmekten kendini geri tutmazdı.

Darülaceze ziyaretinde duyduğu memnuniyetten keyif alan ünlü oyuncuya Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan eşlik etti. Ünlü oyuncu başkanın görevinin çok onurlu bir görev olduğunu üstüne basa basa yeniledi. Şerefli bi yerdesiniz diyerek memnuniyetlerini gizlemedi.

Başkan kendisine kurumun yayınlarından iki kitabı da hediye ederek ziyaretlerinin devamını dilediğini belirtti.

Bir önceki yazımız olan Diziden gerçeğe taşınan aşk başlıklı makalemizde adını kalbime yazdım dizisi, Diziden gerçeğe taşınan aşk ve serhan yavaş ile ipek karapınar aşkı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 732 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>