Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kartal Bombayı Patlatıyor!

beşiktaş ronaldinho transferi                   Beşiktaş ara transfer dönemine oldukça hızlı bir giriş yapmaya ve dünya çapında yankı uyandırmaya hazırlanıyor. Kara Kartallar uzatmalı aşkları olan Ronaldinho transferinde bu kez mutlu sona çok yakınlar.

Beşiktaş’ın, Brezilya liginde Atletico Mineiro formasını terleten dünya starı Ronaldinho ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı öğrenildi. Siyah-Beyazlılar’ın sezon başında formasını giydirmek istediği ancak alacağı ücret konusunda anlaşamadığı Brezilyalı yıldız Ronaldinho’yu devre arası transfer döneminde bitirmek üzere yoğun uğraşlar verdiği öğrenildi. Beşiktaş’ın 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin ofisinde Ronaldinho’nun menajeri olan ağabeyi Roberto Assis ile görüşmelere başladıkları bildirildi. Beşiktaş sportif direktörü Önder Özen ve Yönetici Metin Albayrak da yapılan transfer görüşmelerinde hazır bulundu. Brezilyalı yıldız için Beşiktaş’ın 4 milyon Euro’luk bir teklifte bulunduğu, ancak Roni’nin menajerinin 7 milyon Euro istediği kaydedildi. Tarafların görüşmelerinin süreceği ve Assis’in 2-3 gün daha İstanbul’da olacağı duyuldu. Yapılan görüşmelerin ardından büyük oranda Ronaldinho’nun Beşiktaş’a geleceği ifade edildi.

Deniz Atalay: Görüşmeler olumlu

Deniz Atalay yaptığı açıklamalarda şu sözlere yer vererek adeta Siyah Beyazlı taraftarları ayağa kaldırdı :

“Önemli bir dünya starı olan Ronaldinho’nun transferinde uzun süreli bir bekleme süreci oldu malumunuz. Yıldız oyuncu Ronaldinho Aralık ve Ocak ayları içerisinde bizden görüşme talep etti. Şu an Ronaldinho ile yöneticilerimiz arasında transfer görüşmelerine başlandı. Ronaldinho transferi dünya çapında büyük bir transfer olacak. Ronaldinho’ya sponsor desteği ile ciddi ve yabana atılamayacak bir teklif sunacağız. Ronaldinho transferi teknik ekibimizin bilgisi ve onayı dahilindedir.Zaten transferde teknik heyet eksikleri belirler ve düşündüğü oyuncuyu yönetim kuruluna bildirir. Transfer konusunda kulüpte şu an yetkili benim. Ronaldinho transferi için bitirdik demem imza atılmadan önce yanlış olur. Ronaldinho ile görüşmeler şu an için halen sürüyor.Özellikle Ahmet Nur Çebi üstlendi bu transferi ve oldukça yoğun çalışıyor. Ahmet Nur Çebi, İnşallah Ronaldinho transferini mutlu sonla bitirip camiamıza müjdeyi verecektir.”

Bir önceki yazımız olan Erciyes Bombaları Patlatacak! başlıklı makalemizde erciyesspor, eriyes transfer ve issiar dia hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 692 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>