Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Karadayı Keşmekeşi

karadayı        Şüphesiz ki ilk başladığı günlerde herkesin büyük beklenti içerisine girdiği ve izlenme rekorlarını alt üst eden bir diziydi Karadayı. Özellikle Kenan İmirzalıoğlu’nun kendisine has izleyici kitlesi heyecanla bekliyordu bu diziyi.Nihayetinde adı dahi Karadayı idi ve bu onlar için belki de özlenen Deli Yürek’in geri dönüşü gibiydi. İlk bölümleri de fena başlamayınca Deli Yürek fanları bir anda bu dizinin başına toplanır olmuşlardı. Oyuncu kadrosu da vasatın üstünde, hatta başroller göze alındığında iyi sayılabilecek düzeyde olunca tabi benim de iştahımı kabartmıştı Karadayı dizisi.Bir bölüm izledik, iki bölüm izledik derken bu hapishane olayının, baba Nazif Kara’nın ve onu kurtarmaya çalışan oğlu Mahir Kara‘nın işi bu kadar uzatacakları gelmedi aklımıza.Senaryo belli bir süre sonra olduğu yerde döner bir hale gelmişti ki imdata Mahir ile Feride aşkı yetişti.Senaristler Karadayı formatından çıkıp bir anda Mahir’i neredeyse Behlül formatına döndürmeye bile çalıştılar.Dizi artık tam bir aşk dizisi halini almıştı.Tabi uzun zamandır Deli Yürek bekleyenlerin ümitlerini de yeller çoktan almıştı. Durum böyle olunca, izleyici bu dar senaryodan çabuk sıkıldı.Bence en hayırlısı Karadayı için bu sezon final yapıp diziyi bitirmek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi'nde Kurşun Devrimi! başlıklı makalemizde 204 bölüm, eleştiri ve kara hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 991 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>